Kalendarz 2017

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderator: Szef strzelnicy

Kalendarz 2017

Postprzez guten » 22 gru 2016, 00:35

Niedzielne strzelania - w przypadku braku wpisu dyżurnego do terminu - strzelanie niedostępne dla osób z poza SWKS i Kzr Lok
wykaz prowadzących strzelania
- Darek tel 606745930
-Marek tel 796531455
- Cezary tel 504200016
-Piotr tel 606921652
-Maciek tel.604504141
- trening taktyki bojowej Przemek -tel. 506957094


Styczeń
02.01.godz. 10.00 - 14.00 trening Piotr T
03.01 godfz. 10.00 - 14.00 trening Witek W
06.01 godz. 9.00 - 15.00 trening Bartek S , Wiktor I i inni
08.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.01 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor I
15.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
16.01.godz. 10.00 - 14.00 trening Adrian B
21.01 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor U
22.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
28.01 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor
29.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka


Luty
04.02 godz. 10.00 -14,00 trening Wiktor
05.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
11.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor+ inni
11,02 godz,10,00 strzelnica cesir kep 1/7
12,02 godz,9,30 czesc prakt,kep1/17
12.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.02 godz. 10.00 - 13.00 trening Bartek S
15.02 godz. 12.00 - 15.00 trening Piotr B
17.02. godz. 12.00 - 14.00 trening Darek K
18.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Adam F i inni
19.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
23.02. godz. 13.00 - 15.00 trening Michał
24.02. godz. 10.00 - 14.00 trening Barek S
25.02 godz. 8.00 - 10.00 trening Lukasz B
25.02 godz.10.00-14.00 trening Pascal i inni
26.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
28.02 godz. 13.00 - 15.00 trening Maciej F


Marzec
01.03 godz. 8.00 - 10.00 trening Piotr B
02.03 godz. 13.00-15.00 trenig Kamil J
04.03 godz. 10.00 - 13.00 trening Michał I
05.03godz. 12.00 Niedziela strzelecka
5.03.2017 Operacja Stalingrad - Moszczenica
08.03 godz 12- 15.00 trening Michał S
09.03. godz. 9,00 - 11,00 trening Piotr B,12.00 - 14.00 trening Marcin K
10.03 godz. 10.00- 14.00 trening BareK S
11.03 godz. 10.00 prace porzadkowe na strzelnicy
11.03 godz. 10.00-14.00 trening z grabkami Wiktor I i inni
12.03 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.03 godz. 9.00 - 14.00 KPP Grójec
18.03 godz. 9.00 - 11.00 trening Wiktor I
18.03 godz. 11.00 - 15.00 trening Kzr
19.03 godz. 11.00 - 17.00 wystawa broni swks .muzeum na Winiarach
21.03 godz. 9.00 - 14.00 KPP Grójec
23.03 godz. 13.30 - 15.30 trening Hamer
24.03 go.14.00 -17.00 trening MIchał S
25.03 godz. 8.00 - 10,00 Rosomak
25,3 godz14,00-16.00 trening Adam F i inni
26.03 godz. 8.00-10.00 Rosomak
26.03 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
26.03.godz. 10,00 walne zebranie swks
27.03 godz. 10.00 - 14.00 trening Piotr t
29.03 zawody Kzr lok III runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej dla szkół ponadgimnazjalnych
31.03 godz. 13.00 - 16.00 trening Michał S


Kwiecień
01.04 godz. 9./00 - 16.00 trening Aneta i inni
02.04 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
04.04. godz. 11.00 - 14.00 trening MIchał S
2.04.2017 Wesoła
06.04 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
06.04 godz. 16.00 -18.00 trening Łukasz B
07.04 godz.17.00 - 20.00 trening Bartek S
07-09. 04 2017 - I Runda Pucharu Polski (open) , Bydgoszcz
08.04 godz. 9.30- 14.00 trening Wiktor I i inni
08.04 godzs. 15.00 - 17.00 trening Mariusz B
09.04 godz. 10.00 I Runda Ligi strzeleckiej SWKS
10.04 godz. 13.00 - 15.00 trening Marcin Cz
11.04 godz. 12.00 - 15.00 trening Michał S
12.04. godz. 16.00 - 18.00 trening Michał S
13.04. godz. 16.00 - 18.00 trening Michał S
18.04 KPP Grójec
19.04 KPP Grójec
20.04 KPP Grójec
21.04 KPP Grójec
20 - 23.04 2017 - I runda Pucharu Polski , Wrocław
21,04 godz. 17.30-21.00 trening Bartek S
22.04 godz. 8.00 zawody OSP
22.04 godz. 14.30 - 17.00 trening Mariusz S
23.04 0 Niedziela strzelecka
24,04 straz marszałkowska
25.04 straz marszałkowska
26.04 straz marszałkowska
27.04 8.00 - 13.00 straz marszałkowska
27.04 IV godz. 13.00 runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej
28.04 godz. 10.00 - 12.00 trening Artur W
28.04. godz. 17.30-21.00 trening Bartek S
29.04 godz. 8.30-11.30 trening Paweł W
29.04 godz. 12.00-15.00 trening Grzegorz B
30.04 godz. Niedziela strzelecka

Maj
01.05 godz. 9.00 - 18.00 strzelanie zwiazek strzelec
02.05. godz. 12.00 - 15.00 trening Piotr T
02.05 godz. 15.00 -18.00 trening Michał S i łukasz B
03.05 godz. 12.00-15.00 trening Piotr T
04.05 godz. 11.00- 13.00 trening Radek R
06.05 zawody Policja IPA
6-7.05 Kolibki Gdynia
07.05.2017 godz. 10.00 - II Runda Ligi Strzeleckiej SWKS\
13.05 godz. 9.00 - 12.00 Mariusz S
13.05 godz. 12.00 - 18.00 trebning grupa CP
14.05.2017 NIedziela strzelecka
16.05 godz. 0.00 13.00 trening Kzr
18.05 godz. 13,00 - 17.00 trening dzieciaki z Cesir
19.05 godz. 8.00 - 12.00 trening Piotr B
20.05 godz.9.00 - 15.00 zawody woj. Lok
20.05.godz15.00 - 18.00 trening GRH SWKS
20.05 godz. 18.00 - 21.00 trening Barek S
21.05 godz. 10.00 - Młodzieżowe Mistrzostwa Warki w strzelectwie sportowym
21.05 Niedziela strzelecka po zawodach j/w
22.05 KPP Kozienice
23.05 KPP Grójec
24.05 KPP Grójec
24.05 godz. 15.00 - 16.30 trening Marek C
25.05 KPP Grójec
25.05 godz. 17.00 - 20.00 trening Adam F
26.05 Zawody kzr Lok dla szkół ponadgimnazjalnych
27.05 godz. 9.00 - 14.00 trening Aneta K, 14.00-18.00 trening Pascal i inni
28.05 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
29.05 straz marszałkowska
30.05 straz marszałkowska
31.05 straz marszałkowska



Czerwiec
01.06 straz marszałkowska
01.06. godz. 15.30- 19.00 trenig Łukasz B i inni
02.06 godz. 9.00 - 12.0 trening Artur w
02.06 godz. 12.00 - 14.00 przestrzeliwanie broni dla WPA - Darek K
01-04.06.2017 - III runda Pucharu Polski Zielona Góra
03.06 godz.9.00 - 14.00 trening Witek i inni, 14.-18 trening CP
04.06 godz.9.00 Zawody poker strzelecki swks I
06.06 KPP Grójec
07.06 KPP Grójec
07.06 godz. 17.00 - 19.00 trening Michał S
08.06 KPP Grójec
08.06 trening Witek P
10.06 godz. 9.00 - 14.00 zawody Kzr Lok
10.06 godz. 14.00.00 - 16.00 trening Wiktor I, 16.00 - 19.00 trening GRH Swks
10.06 wieczór-alnata - grill dzieciaków płaywaków
11.06 Pustynna Burza Pałczew
11.06 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
12.06- Straż Marszałkowska
13.06-Straż Marszałkowska
14.06 -Straż Marszałkowska
16.06 godz. 12.00-14.00 trening Marcin K i Krzysztof I
16.06 godz. 17.00 - 20.00 trening Witek P + 14 osób z swks
17.06. - 18.06 2017 - III Runda Pucharu Polski (open) , Starachowice
17-18.06 MPolski Łazy Kanion
17.06 Zawody KZR Lok II Memoriał Strzelecki im. płk. D. Kossakowskiego
18.06 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
21.06 godz. 10.00-15.00 trening Brzegorz B
21,06 godz. 16.00 - 20.00 trening Adam F i inni
22.06 wieczór -altana-przedszkolanki
23.06. godz. 7.30-11.00 trening Pascal
23.06 godz. 13.00 - 17.00 trening Kzr
23.06 godz. 17.00-20.00 trening Witek K i inni
24.06 godz.8.00 -18.00 szkolenie Rosomak
25.06 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
28.06 godz. 17.00 - 20.00 trening łukasz B i inni
29.06. - 02.07 2017 - Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn , Wrocław

Lipiec
01.07. 8.00 - 11.00 trening Paweł W
01.07 godz. 11.00 - 15.00 trening Pascal
01.07 15.00 - 17.30 Trening CP
2.07 Wesoła
02.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
03.07. godz. 15.00 - 19.00 trening Grzegorz B
06.07 godz. 16.00 - 20.00 trening Witek P
06.07.godz., 18.00 koszenie
07.07 godz. 8.00 - 14.00 trening Kamil K
09.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
9.07 Mikstat
11.07 godz. 15.00-17.00 trening Artur w
11.07 godz. 17.00 - 19.00 trening Piotr T
12.07 godz. 15.00 - 18.00 treig Tadeusz O kzr
13.07 godz. 15.00 - 18.00 trening Grzegorz Cukiernik
13.07 godz. 18.00 - 20.00 trening Adam F
15.07 godz. 10.00 - 14.00 treing Wiktor I
15.07.godz. 17.00 - 19.00 trening Grzegorz B
16.07.godz. 12.00 Niedziela strzelecka
19.07 godz. 16.00 - 20.00 trening Grzegorz B i inni
20.07 godz. godz. 16.00 - 20.00 trening Grzegorz B i inni
21.07 godz. 10.00-11.00 przestrzelanie broni wpa
21.07 godz. 12.00- 16.00 trening Doninik S
21.07 godz. 16.00-19.00 trening kzr
23.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
24.07 godz. 12,00 - 15.00 trening Radek K
24.07. godz. 17.00 - 20.00 tyrening Łukasz B i inni
25.07.godz. 10.00 - 12.00 trening Krzysztof I
25.07 godz 16.00 - 20.00 trening Grzegorz B
26.07.godz. 16.00-20.00 trening Witold P
27.07. godz. 10.00-14.00 trening Piotrek T
27.07 godz. 16.00 - 19.00 trening Adam F
28.07.godz. 16.00-20.00 trening Witold P
29.07 godz. 10.00 - 13e.00 trening wIKTOR u
30.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
31.07 godz. 11.00 - 13.00 trening Piotr B

Sierpień
02.08 godz.7.00-8.00 trening piotr b
03.08 godz.15.00-19.00 trening Grzegorz B
03.08. godz. 18.00-20,00 trening Szymon B
04.08 godz. 18.00 - 20.00 trening Wiktor I
05.08 godz. 7.00 - 9.00 trening Witek P
05.08. godz. 9.00 KEP 2 teoria plus praktyka
05.08 godz. 16.00 - 20.00 trening CP
06.08 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
06.08 godz. 15.00 czesc praktyczna KEP2
07.08 godz.7.00 - 8.00 trening Piotr B
07.08 godz. 8.00-10,00 trening Tadeusz O,kzr
07.08 godz. 18.30-19.30 trening Artur w
08.08. godz. 18.00 - 20.00 trening Wiktor I
09.08 godz. 16.00 - 19.00 trening Grzegorz B
10.08. godz.17.00 - 20.00 trening Adam F
11.08 godz. 100 - 14.00 trening Mirek S
11.08.godz. 18.00-20.00 trening Wiktor I
12.08 zAWODY kzr lok Zawody Strzeleckie z okazji Święta WP
13.08 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.08 godz., 9.00-12.00 trening Adam F
14.08 godz. 18.00 - 20.00 trening Marek C
15.08 szkolenie Rosomak
16.08 godz. 9.00 - 16.00 trening Krzysztof I i inni
16.08 godz. 18.00-20.00 trening Wikotr I
17.08 godz. 10.00-12.00 trening Piotr S
17.08 godz 17.00 - 20.00 trening Adam F
18.08 godz. 18.00-20.00 trening Wikotr I
19.08 godz. 10.00 - 16.00 trening Passcal i inni
19.08 godz. 16.00-20-00 trening CP
20.08.2017 - godz.9.00 Zawody poker strzelecki II Swks
20.08 godz. 18.00 - 20.00 trening Artur w
23.08. godz 18.00 -20.00 trening Wiktor I
24.08 godz. 17.00 - 20.00 trening Adam F i inni
26.08 zawody Kzr Lok saorzadowe pow. grójec+ pow. zaw. osp
27.08 godz. 12.00 Niedziela strzelecka

Wrzesień
01.09. - 03.09 2017 - Mistrzostwa Polski (open) , Bydgoszcz
03.09.2017 godz. 10.00 - III Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
08.09 - zawody Policja IPA
10.09 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
9-10.09.2017 Jachranka
17.09 godz. 9.00 zawody dwubój strzelecki
19.09 KPP Kozienice
20.09 KPP Grójec
21.09 KPP Grójec
22.09 KPP Grójec
24.09 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
29.09. - 01.10 2017 - Finał Pucharu Polski (open) , Bydgoszcz

Październik
1.10. ME Czechy
02.10 Straz marszałkowska
03.10 Straz marszałkowska
01.10.godz. 12.00 Niedziela strzelecka
04.10 zawody Kzr lok I runda Szkolnej Ligi
04.10 po zawodach Lok -0 straz marszałkowska
05.10.Straz marszałkowska
08.10.2017 godz. 10.00 - IV Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
15.10 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
16.10 Straz marszałkowska
17.10 KPP Grójec
18.10 KPP Grójec
19.10 KPP Grójec
22.10 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
29.10 godz. 12.00 Niedziela strzelecka

Listopad
05.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
09.11.zwody Kzr Lok II runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej
11.11. godz. 10.00 - Zawody Niepodległościowe
12.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
13.11 Straz marszałkowska
14.11 Straz marszałkowska
15.11 Straz marszałkowska
16.11Straz marszałkowska
19.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
26.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka


Grudzień
02.12.Zawody Strzeleckie KŻR
03.12.godz. 12.00 Niedziela strzelecka
08.12 zawody mikołajkowe
10.12.godz. 12.00 Niedziela strzelecka
17.12 godz. 12.00 Niedziela strzelecka


08.12 godz. 18.00 Zawody Mikołajkowe
guten
Moderator
 
Posty: 137
Dołączył(a): 30 mar 2009, 22:18

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron