Kalendarz 2017

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderator: Szef strzelnicy

Kalendarz 2017

Postprzez guten » 22 gru 2016, 00:35

Niedzielne strzelania - w przypadku braku wpisu dyżurnego do terminu - strzelanie niedostępne dla osób z poza SWKS i Kzr Lok
wykaz prowadzących strzelania
-Maciek tel.604504141
-Marek tel 796531455
-Piotr T 505721538
-Piotr G tel 606921652
- Darek tel 606745930
- trening taktyki bojowej Przemek -tel. 506957094


Styczeń
02.01.godz. 10.00 - 14.00 trening Piotr T
03.01 godfz. 10.00 - 14.00 trening Witek W
06.01 godz. 9.00 - 15.00 trening Bartek S , Wiktor I i inni
08.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.01 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor I
15.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
16.01.godz. 10.00 - 14.00 trening Adrian B
21.01 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor U
22.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
28.01 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor
29.01 godz. 12.00 Niedziela strzelecka


Luty
04.02 godz. 10.00 -14,00 trening Wiktor
05.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
11.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor+ inni
11,02 godz,10,00 strzelnica cesir kep 1/7
12,02 godz,9,30 czesc prakt,kep1/17
12.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.02 godz. 10.00 - 13.00 trening Bartek S
15.02 godz. 12.00 - 15.00 trening Piotr B
17.02. godz. 12.00 - 14.00 trening Darek K
18.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Adam F i inni
19.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
23.02. godz. 13.00 - 15.00 trening Michał
24.02. godz. 10.00 - 14.00 trening Barek S
25.02 godz. 8.00 - 10.00 trening Lukasz B
25.02 godz.10.00-14.00 trening Pascal i inni
26.02 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
28.02 godz. 13.00 - 15.00 trening Maciej F


Marzec
01.03 godz. 8.00 - 10.00 trening Piotr B
02.03 godz. 13.00-15.00 trenig Kamil J
04.03 godz. 10.00 - 13.00 trening Michał I
05.03godz. 12.00 Niedziela strzelecka
5.03.2017 Operacja Stalingrad - Moszczenica
08.03 godz 12- 15.00 trening Michał S
09.03. godz. 9,00 - 11,00 trening Piotr B,12.00 - 14.00 trening Marcin K
10.03 godz. 10.00- 14.00 trening BareK S
11.03 godz. 10.00 prace porzadkowe na strzelnicy
11.03 godz. 10.00-14.00 trening z grabkami Wiktor I i inni
12.03 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.03 godz. 9.00 - 14.00 KPP Grójec
18.03 godz. 9.00 - 11.00 trening Wiktor I
18.03 godz. 11.00 - 15.00 trening Kzr
19.03 godz. 11.00 - 17.00 wystawa broni swks .muzeum na Winiarach
21.03 godz. 9.00 - 14.00 KPP Grójec
23.03 godz. 13.30 - 15.30 trening Hamer
24.03 go.14.00 -17.00 trening MIchał S
25.03 godz. 8.00 - 10,00 Rosomak
25,3 godz14,00-16.00 trening Adam F i inni
26.03 godz. 8.00-10.00 Rosomak
26.03 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
26.03.godz. 10,00 walne zebranie swks
27.03 godz. 10.00 - 14.00 trening Piotr t
29.03 zawody Kzr lok III runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej dla szkół ponadgimnazjalnych
31.03 godz. 13.00 - 16.00 trening Michał S


Kwiecień
01.04 godz. 9./00 - 16.00 trening Aneta i inni
02.04 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
04.04. godz. 11.00 - 14.00 trening MIchał S
2.04.2017 Wesoła
06.04 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
06.04 godz. 16.00 -18.00 trening Łukasz B
07.04 godz.17.00 - 20.00 trening Bartek S
07-09. 04 2017 - I Runda Pucharu Polski (open) , Bydgoszcz
08.04 godz. 9.30- 14.00 trening Wiktor I i inni
08.04 godzs. 15.00 - 17.00 trening Mariusz B
09.04 godz. 10.00 I Runda Ligi strzeleckiej SWKS
10.04 godz. 13.00 - 15.00 trening Marcin Cz
11.04 godz. 12.00 - 15.00 trening Michał S
12.04. godz. 16.00 - 18.00 trening Michał S
13.04. godz. 16.00 - 18.00 trening Michał S
18.04 KPP Grójec
19.04 KPP Grójec
20.04 KPP Grójec
21.04 KPP Grójec
20 - 23.04 2017 - I runda Pucharu Polski , Wrocław
21,04 godz. 17.30-21.00 trening Bartek S
22.04 godz. 8.00 zawody OSP
22.04 godz. 14.30 - 17.00 trening Mariusz S
23.04 0 Niedziela strzelecka
24,04 straz marszałkowska
25.04 straz marszałkowska
26.04 straz marszałkowska
27.04 8.00 - 13.00 straz marszałkowska
27.04 IV godz. 13.00 runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej
28.04 godz. 10.00 - 12.00 trening Artur W
28.04. godz. 17.30-21.00 trening Bartek S
29.04 godz. 8.30-11.30 trening Paweł W
29.04 godz. 12.00-15.00 trening Grzegorz B
30.04 godz. Niedziela strzelecka

Maj
01.05 godz. 9.00 - 18.00 strzelanie zwiazek strzelec
02.05. godz. 12.00 - 15.00 trening Piotr T
02.05 godz. 15.00 -18.00 trening Michał S i łukasz B
03.05 godz. 12.00-15.00 trening Piotr T
04.05 godz. 11.00- 13.00 trening Radek R
06.05 zawody Policja IPA
6-7.05 Kolibki Gdynia
07.05.2017 godz. 10.00 - II Runda Ligi Strzeleckiej SWKS\
13.05 godz. 9.00 - 12.00 Mariusz S
13.05 godz. 12.00 - 18.00 trebning grupa CP
14.05.2017 NIedziela strzelecka
16.05 godz. 0.00 13.00 trening Kzr
18.05 godz. 13,00 - 17.00 trening dzieciaki z Cesir
19.05 godz. 8.00 - 12.00 trening Piotr B
20.05 godz.9.00 - 15.00 zawody woj. Lok
20.05.godz15.00 - 18.00 trening GRH SWKS
20.05 godz. 18.00 - 21.00 trening Barek S
21.05 godz. 10.00 - Młodzieżowe Mistrzostwa Warki w strzelectwie sportowym
21.05 Niedziela strzelecka po zawodach j/w
22.05 KPP Kozienice
23.05 KPP Grójec
24.05 KPP Grójec
24.05 godz. 15.00 - 16.30 trening Marek C
25.05 KPP Grójec
25.05 godz. 17.00 - 20.00 trening Adam F
26.05 Zawody kzr Lok dla szkół ponadgimnazjalnych
27.05 godz. 9.00 - 14.00 trening Aneta K, 14.00-18.00 trening Pascal i inni
28.05 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
29.05 straz marszałkowska
30.05 straz marszałkowska
31.05 straz marszałkowska



Czerwiec
01.06 straz marszałkowska
01.06. godz. 15.30- 19.00 trenig Łukasz B i inni
02.06 godz. 9.00 - 12.0 trening Artur w
02.06 godz. 12.00 - 14.00 przestrzeliwanie broni dla WPA - Darek K
01-04.06.2017 - III runda Pucharu Polski Zielona Góra
03.06 godz.9.00 - 14.00 trening Witek i inni, 14.-18 trening CP
04.06 godz.9.00 Zawody poker strzelecki swks I
06.06 KPP Grójec
07.06 KPP Grójec
07.06 godz. 17.00 - 19.00 trening Michał S
08.06 KPP Grójec
08.06 trening Witek P
10.06 godz. 9.00 - 14.00 zawody Kzr Lok
10.06 godz. 14.00.00 - 16.00 trening Wiktor I, 16.00 - 19.00 trening GRH Swks
10.06 wieczór-alnata - grill dzieciaków płaywaków
11.06 Pustynna Burza Pałczew
11.06 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
12.06- Straż Marszałkowska
13.06-Straż Marszałkowska
14.06 -Straż Marszałkowska
16.06 godz. 12.00-14.00 trening Marcin K i Krzysztof I
16.06 godz. 17.00 - 20.00 trening Witek P + 14 osób z swks
17.06. - 18.06 2017 - III Runda Pucharu Polski (open) , Starachowice
17-18.06 MPolski Łazy Kanion
17.06 Zawody KZR Lok II Memoriał Strzelecki im. płk. D. Kossakowskiego
18.06 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
21.06 godz. 10.00-15.00 trening Brzegorz B
21,06 godz. 16.00 - 20.00 trening Adam F i inni
22.06 wieczór -altana-przedszkolanki
23.06. godz. 7.30-11.00 trening Pascal
23.06 godz. 13.00 - 17.00 trening Kzr
23.06 godz. 17.00-20.00 trening Witek K i inni
24.06 godz.8.00 -18.00 szkolenie Rosomak
25.06 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
28.06 godz. 17.00 - 20.00 trening łukasz B i inni
29.06. - 02.07 2017 - Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn , Wrocław

Lipiec
01.07. 8.00 - 11.00 trening Paweł W
01.07 godz. 11.00 - 15.00 trening Pascal
01.07 15.00 - 17.30 Trening CP
2.07 Wesoła
02.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
03.07. godz. 15.00 - 19.00 trening Grzegorz B
06.07 godz. 16.00 - 20.00 trening Witek P
06.07.godz., 18.00 koszenie
07.07 godz. 8.00 - 14.00 trening Kamil K
09.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
9.07 Mikstat
11.07 godz. 15.00-17.00 trening Artur w
11.07 godz. 17.00 - 19.00 trening Piotr T
12.07 godz. 15.00 - 18.00 treig Tadeusz O kzr
13.07 godz. 15.00 - 18.00 trening Grzegorz Cukiernik
13.07 godz. 18.00 - 20.00 trening Adam F
15.07 godz. 10.00 - 14.00 treing Wiktor I
15.07.godz. 17.00 - 19.00 trening Grzegorz B
16.07.godz. 12.00 Niedziela strzelecka
19.07 godz. 16.00 - 20.00 trening Grzegorz B i inni
20.07 godz. godz. 16.00 - 20.00 trening Grzegorz B i inni
21.07 godz. 10.00-11.00 przestrzelanie broni wpa
21.07 godz. 12.00- 16.00 trening Doninik S
21.07 godz. 16.00-19.00 trening kzr
23.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
24.07 godz. 12,00 - 15.00 trening Radek K
24.07. godz. 17.00 - 20.00 tyrening Łukasz B i inni
25.07.godz. 10.00 - 12.00 trening Krzysztof I
25.07 godz 16.00 - 20.00 trening Grzegorz B
26.07.godz. 16.00-20.00 trening Witold P
27.07. godz. 10.00-14.00 trening Piotrek T
27.07 godz. 16.00 - 19.00 trening Adam F
28.07.godz. 16.00-20.00 trening Witold P
29.07 godz. 10.00 - 13e.00 trening wIKTOR u
30.07 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
31.07 godz. 11.00 - 13.00 trening Piotr B

Sierpień
02.08 godz.7.00-8.00 trening piotr b
03.08 godz.15.00-19.00 trening Grzegorz B
03.08. godz. 18.00-20,00 trening Szymon B
04.08 godz. 18.00 - 20.00 trening Wiktor I
05.08 godz. 7.00 - 9.00 trening Witek P
05.08. godz. 9.00 KEP 2 teoria plus praktyka
05.08 godz. 16.00 - 20.00 trening CP
06.08 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
06.08 godz. 15.00 czesc praktyczna KEP2
07.08 godz.7.00 - 8.00 trening Piotr B
07.08 godz. 8.00-10,00 trening Tadeusz O,kzr
07.08 godz. 18.30-19.30 trening Artur w
08.08. godz. 18.00 - 20.00 trening Wiktor I
09.08 godz. 16.00 - 19.00 trening Grzegorz B
10.08. godz.17.00 - 20.00 trening Adam F
11.08 godz. 100 - 14.00 trening Mirek S
11.08.godz. 18.00-20.00 trening Wiktor I
12.08 zAWODY kzr lok Zawody Strzeleckie z okazji Święta WP
13.08 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
14.08 godz., 9.00-12.00 trening Adam F
14.08 godz. 18.00 - 20.00 trening Marek C
15.08 szkolenie Rosomak
16.08 godz. 9.00 - 16.00 trening Krzysztof I i inni
16.08 godz. 18.00-20.00 trening Wikotr I
17.08 godz. 10.00-12.00 trening Piotr S
17.08 godz 17.00 - 20.00 trening Adam F
18.08 godz. 18.00-20.00 trening Wikotr I
19.08 godz. 10.00 - 16.00 trening Passcal i inni
19.08 godz. 16.00-20-00 trening CP
20.08.2017 - godz.9.00 Zawody poker strzelecki II Swks
20.08 godz. 18.00 - 20.00 trening Artur w
23.08. godz 18.00 -20.00 trening Wiktor I
24.08 godz. 17.00 - 20.00 trening Adam F i inni
26.08 zawody Kzr Lok saorzadowe pow. grójec+ pow. zaw. osp
27.08 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
28.08 godz. 15.00 - 17.00 trening Wiktor I
31.08 godz. 17-00-19.00 trening Łukasz G i inni

Wrzesień
01.09 godz.17.30-1900 trening Kasia R
02.09. godz. 9.00 - 10.00 trening Witold P
02.09 godz. 10.00 - 13,00 trening znowu Wiktor I
01.09. - 03.09 2017 - Mistrzostwa Polski (open) , Bydgoszcz
03.09.2017 godz. 10.00 - III Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
05.09 godz.10.00-13.00 trening wiktor
06.09 godz.10.00-13.00 trening \wiktor
07.09 godz. 16.00 - 18.00 trening Maciej G
08.09 - Rosomak zawody IPA
09.09.godz. 9.00-15.00 zawody kzr
09.09 godz. 15.00 - 19.00 trening Daniel i inni
10.09 godz. 12.00 Niedziela strzelecka 9.00 - 15.00- Dyż. Maciek
9-10.09.2017 Jachranka
12.09 godz. 10.00-13.00 trening Wiktor I
12.09 godz. 14.00 - 17.00 trening Grzegorz B
13.09 godz. 7.00 - 7.10 przestrzelanie broni Artur w
13.09 godz. 10.00-13.00 trening Wiktor I i inni
13.09 godz. 14.00 - 17.00 trening Grzegorz B
14,09 godz 15.50- trening Włodzimierz P
14.09 godz.16.30-19.00 trening Maciej G
15.09 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor I
15.09 godz. 15.00 - 19.00 trening Łukasz B
16.09 godz. 9.00 - 14.00 strzelanie Kzr dla Donimet
16.09 godz. 15.00 - 18.00 trening Artur w
17.09 godz. 9.00 zawody dwubój strzelecki
18.09 godz. 10.00-14.00 trening Wiktor I
19.09 KPP Kozienice
20.09 KPP Grójec
20.09 godz. 17.00 - 18.30 trening Adam F
21.09 KPP Grójec
22.09 KPP Grójec
23.09 godz. 10.00-14.00 trening Wiktor I
24.09 godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Piotr G
25.09 godz. 12.00 - 14.00 trening Krzysztof I
26.09 godz. 9.00 - 14.00 strzelanie kzrt dla szkoły w Białobrzegach
27.09 godz. 7.00 - 9.00 Rosomak
27.09 godz.00.00 - 11.30 trening Krzysztof W
27.09 godz. 11.30 - 15.00 Szkolna liga strzelecka
27.09 godz. 15.00 - 17.00 trening Michał s
28.09 godz. 7.00 - 9.00 Rosomak
28.09 godz. 12.00 - 16.00 trening Łukasz B
29.09. - 01.10 2017 - Finał Pucharu Polski (open) , Bydgoszcz
30.09,godz. 9.00 - 11.00 trening Wiktor I
30.09 godz. 13,30 - 18.00 trening Grzegorz B i inni

Październik

01.10.godz. 12.00 Niedziela strzelecka- dyz. Maciej M
02.10.godz. 14.00 - 18.00 trening Grzeborz B
04.10 godz. 14.00-16.00 trening Michał S
07.10 godz. 10.00-13.00 trening Wiktor I
08.10.2017 godz. 10.00 - IV Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
09.10 godz. 14.00 - 18.00 trening Grzegorz B
10.10 KPP Grójec
10.10. godz. 16.00 - 18.00 trening Mariusz T
11.10 KPP Grójec
12.10 KPP Grójec
13.10 godz. 9.00 - 12.00 trening Adrian K
14.10. godz. 9.00 - 11.00 trening Wiktor I
14.10 godz. 11,00 - 16.00 -Rosomak
15.10 godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Maciek
16.10 godz. 14.00 - 18.00 trening Grzegorz B
17.10 Straz marszałkowska
18.10 Straz marszałkowska
19.10 Straz marszałkowska
20.10 godz. 10.00 - 14.00 trening Wiktor I
21.10 godz. 10.00 - 15.00 Rosomak
22.10 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
23.10 godz 10.0-13.00 trening lukasz b
23.10 godz. 14.00 - 18.00 trening Grzegorz B
24.10 godz. 10.00 - 13.00 trening Krzysztof W i inni
25.10 godz. 10.00 - 16.00 zawody ligi szkolnej Kzr
26.10 godz. 13.00 - 16.00 trening dzieciaki z Hamera
27.10 godz. 10.00 - 13.00 trening Pascal
28.10 godz. 8.00 - 10.00 trening Paweł W
28.10 godz. 10.00 - 13.00 Rosomak
29.10 godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Maciej M
31.10. godz.l 12.,00 - 16.00 trening Grzegorz B

Listopad
01.11 godz. 1-.00-12.00 trening Marek R
02.11 godz. 11.40-12.30 trening Adrian K
04.11 godz.8.00 - 10.00 trening Paweł W
04.11 godz. 10.00 - 13.00 trening Wiktor I
94.11.godz. 13.00 - 15.00 trening Adam F
05.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Maciej M
07.11 god. 7.00 - 8.00 trening Piotr B
07.11. godz.l 12.,00 - 16.00 trening Grzegorz B
08.11 godz 10.00 - 13.00 trening Krzyszto W i inni
08.11 godz. 15.00 - 17.00 trening Marek C
09.11.zwody Kzr Lok II runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej
10.11 godz 8.30-11.00 trening Adam F
11.11. godz. 10.00 - Zawody Niepodległościowe
12.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Marek C
13.11 KPP Grójec
14.11 Straz marszałkowska
15.11 Straz marszałkowska
16.11Straz marszałkowska
17.11.godz. 10.00-13.00 trening Kamil K
17.11 godz. 17.30 sport
18.11 godz 8.00 - 10.00 trening Wiktor Ii inni
18.11 godz. 10.00 - 16.00 Rosomak
20.11.godz. 10.00 - 14.00 trening Łukasz B
21.11 godz., 9.00-12.00 trening Krzysztof I
21.11 god. 12.00 - 15.00 trening Gregor B
22.11 godz. 14.00 - 15.00 trening Michał S
23.11 godz. 13.00 - 15.00 trening Michał S
24.11 godz. 13.00 - 15.00 trening Michał S
24.11 godz. 17.30 sport
19.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Marek C
25.11 godz. 10,00- 16.00 Rosomak
26.11 godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Maciej M
28.11 godz. 12.00-15.00 trening Grzegorz B


Grudzień
01.12 godz. 9.00 - 12.00 trening Piotr B
01.12 godz. 17.30 - Sport
02.12.Zawody Strzeleckie KŻR
03.12.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-dyz. Maciej M
04.12 godz/10.00-13.00 trening Łukasz B
05.12 godz. 10.00 - 12.00 trening Pascal
05.12. godz. 12-15. trening Grzegorz B
08.12.godz. 13.00 - 15.00 trening Wiktor I
08.12 godz. 18.00 strzeknica Cesirzawody mikołajkowe
09.12 godz. 11.00 - 15.00 wewn. zawody kzr
10.12.godz. 12.00 Niedziela strzelecka- dyz. Marek C
11.12. godz. 12.00 - 15.00 trening Michał S
12.12. godz. 9.00 - 12.00 Rosomak
12.12 godz. 12.00 - 15.00 trening Krzysztof I
14.12 godz. 12.00 - 16.00 trening Grzegorz B i inni
15.12 godz. 9.00 - 12.00 trening Adam F
17.12 godz. 12.00 Niedziela strzelecka- dyz. Witek P
20.12. godz. 8.00 - 10.00 Rosomak
21.12 godz. 8.00 - 10.00 Rosomak
30.12. Rosomak
guten
Moderator
 
Posty: 137
Dołączył(a): 30 mar 2009, 22:18

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron