Kalendarz 2018

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderator: Szef strzelnicy

Kalendarz 2018

Postprzez jamor » 21 lis 2017, 23:50

Niedzielne strzelania - w przypadku braku wpisu dyżurnego do terminu - strzelanie niedostępne dla osób z poza SWKS i Kzr Lok
wykaz prowadzących strzelania
-Maciek tel.604504141
-Marek tel 796531455
- Witek 602583669
-Piotr T 505721538
-Piotr G tel 606921652
- Darek tel 606745930
- trening taktyki bojowej Przemek -tel. 506957094

Styczeń
01.01 godz. 10.00 - 16.00 trening Piotr T
02.01 godz. 10.00- 13.00 trening Grzegorz B
05.01 godz. 17.30 sport
06.01 godz. 11.00 - 13.00 trening Pascal
07.01 -niedziela strzelecka - dyz. Maciej M
09.01. godz. 10.00 - 13.00 trening Grzegorz B
10.01 godz. 15.00 - 17.00 trening Marek C
12.01 godz.10.00 - 13.00 trening Wiktor I
13.01 godz. 13.30 - 16.00 trening Kzr
14.01 Niedziela strzelecka - dyż Marek K
15.01 godz. 10.00 -14.00 trening Łukasz B
20.01 godz. 10.00- 15.00 Rosomak
21.01 Niedziela strzelecka dyż . Witek
22.01 godz. 8.00 - 10.00 Rosomak
22.01 godz. 10.00-11.00 trening kzr Mirek G
22.01 godz. 12,00-16.00 trening Michał S
25.01 godz. 10.00 - 12.00 trening Michał S
25.01 godz. 12.00 - 15.00 trening Grzegorz B
27.01 godz. 10.00-15.00 trening Łukasz B
28.01 Niedziela strzelecka dyż Maciej M
29.01 godz. 12.00 -14.00 trening Krzysztof I
30.01 godz. 12.00 - 15.00 trening Grzegorz B
31.01 godz. 9.00 - 10.30 trening Tadeusz O kzr

Luty
02.02. godz. 10.00 - 11.00 trening Artur w
03.02 godz. 10.00 - 13.00 trening Wiktor I
04.02 Niedziela strzelecka dyz Maciej M
05.02 godz. 13.00-16.00 trening Michał S.
06.02 godz. 12.00-15.00 trening Grzegorz B
10.02 godz.8.00 - 10.00 trening Marek R
10.02 godz. 10.00 - 13.00 trening Wiktor I
11.02 NIedziela strzelecka dyż . Marek C
14.02 godz. 11.00 - 14.00 trening Michał S
15.02 godz. 13.00 - 16.00 trening Michał S
16.02 godz.10.00 - 14.00 trening Wiktor I
16.02 godz. 17.30 sport
17.02 godz. 9.30 -12.00 egz. praktyczny do przedł. licencji
17.02 godz.12.00 - 16.00 trening Łukasz B i inni
18.02 Niedziela strzelecka dyż . Witek P
20.02 godz. 12.00 - 15.00 trening Grzegorz B i innni
25.02 Niedziela strzelecka dyz. Maciej M

Marzec
11.03 godz. 10.00 walne sprawozdawcze zebranie swks
21.03 II runda Szkolnej Ligi Strzeleckie
25.03 wystawa broni swks
28.03 I Runda szkolenej Ligi Strzeleckiej

Kwiecień
07.04 zawody woj. KZR
09.04 KPP Grójec
10.04 KPP Grójec
11.04 KPP Grójec
12.04 KPP Grójec
15.04 godz. 9.00 I Runda Ligi strzeleckiej SWKS
13-15.04 I runda Pucharu Polski - open , Bydgoszcz
19-22.04 I runda Pucharu Polski , Wrocław
21. 04 Gminne zawody strzeleckie OSP
22. 04 godz. 9.00 - 14.00 Niedziela Strzelecka
26.04 II Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej

Maj

06.05 Młodzieżowe Mistrzostwa Warki w strzelectwie sportowym
09.05 KPP Kozienice
13.05 II Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
20.05 - niedziela strzelecka
20.05 godz. 14.00 Zawody strzeleckie OSP Mogielnica
21.05 KPP Grójec
22.05 KPP Grójec
25.05 Powiatowe Zawody Strzeleckie Szkoł ponadgimnazjalnych

Czerwiec
02.06 godz. 10.00 Otwarte Zawody Strzeleckie swks 1
0.06 KPP Grójec
05.06 KPP Grójec
06.06 KPP Grójec
07.06 KPP Grójec
08.06 KPP Grójec
09.06 woj. zawody Kzr
10.06 godz. 9.00 Wielobój strzelecki SWKS 1
16.06 zawody Kzr. kulowe mistrzostwa mazowsza
14-16.06 III runda Pucharu Polski , Ustka
22-24.06 III runda Pucharu Polski - open , Warszawa
23.06 zawody kzr Memoriał Kossakowskiego
27.06 KPP Grójec
28.06 KPP Grójec


Lipiec
05-08.07 Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn , Wrocław
07.07. Powiatowe zawody Strzeleckie OSP
14.07. zawody woj kzr
21.07. otwarte zawody kontrolne swks 2
28.07 godz. 17.00 zawody Piknik Strzelecki SWKS

Sierpień
11.08 Zawody WP KZr
12.08. godz.9.00 Wielobój strzelecki SWKS 2
18.08 zawody woj. kzr
25.08 Samorządowe zawody strzeleckie i OSP
31.08-02.09 Mistrzostwa Polski- open , Bydgoszcz

Wrzesień
01.09 godz. 14.00-17.00 trening KZR
02.09. III Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
03.09 KPP Grójec
04.09 KPP Grójec
05.09 KPP Grójec
06.09 KPP Grójec
07.09 KPP Grójec
08.09 godz. 14.00-17.00 trening KZR
15.09 godz. 14.00-17.00 trening KZR
16.09 godz. 10.00 Dwubój Strzelecki SWKS
19.09 Kpp Kozienice
21-23.09 Finał Pucharu Polski - open , Bydgoszcz
22.09 godz. 14.00-17.00 trening KZR
24.09 KPP Grójec
25.09 KPP Grójec
29.09 godz. 10.00 Otwarte Zawody kontrolne SWKS 3
29.09 godz. 14.00-17.00 trening KZR

Pazdziernik
01.10 KPP Grójec
02.10 KPP Grójec
03.10 KPP Grójec
04.10 KPP Grójec
05.10 KPP Grójec
06.10 godz. 14.00-17.00 trening KZR
14.10 godz. 9.00 IV Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
22.10 KPP Grójec
23.10 KPP Grójec

Listopad
11.11 godz. 10.00 zawody Niepodległościowe SWKS
17.11 Otwarte zawody kontrolne swks 4

Grudzień
07.12 zawody Mikołajkowe swks
jamor
Administrator
 
Posty: 580
Dołączył(a): 30 mar 2009, 07:16
Lokalizacja: warka

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość