kalendarz 2019

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderator: Szef strzelnicy

kalendarz 2019

Postprzez jamor » 06 gru 2018, 19:41

Niedzielne strzelania - w przypadku braku wpisu dyżurnego do terminu - strzelanie niedostępne dla osób z poza SWKS i Kzr Lok
wykaz prowadzących strzelania
-Maciek tel.604504141
-Marek tel 796531455
- Witek 602583669
-Piotr T 505721538
-Piotr G tel 606921652
- trening taktyki bojowej Przemek -tel. 506957094

styczeń
02.01 godz. 11.00 - 14.00 trening Piotr T
06.01 Niedziela strzelecka dyz witrek P bez broni klubowej
12.01 godz. 9.00 - 11.00 trening kzr
12.01 godz. 11.00 - 14.00 trening Marcin C
13.01 Niedziela strzelecka
14.01 godz.15.00 - 18.00 trening Piotr T
15.01 godz. 11.00 - 13.00 trening Grzegorz B
19.01 godz.10.00-12.00 trening Maciej M
20.01 Niedziela strzelecka
25.01 godz.10.00 -13.00 trening Lukasz B
26.01 godz, 9,00 - 13,00 trening kzr
27.01 Niedziela strzelecka- dyz. Maciej M
31.01 godz. 15.00 - 17.00 trening Marek C
luty
02.02 godz.14.00-17.00 trening Psscal
03.02 Niedziela strzelecka
09.02 godz. 15.00 - 17.00 trening Marek C
10.02 Niedziela strzelecka
11.02 godz. 11.00 - 15.00 trening Szymon i inni
14.02 godz. 13,00 - 15.00 trening Michał S
15.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Adam F
16.02 godz, 9.00- 13.00 trening kzr
16,02 godz. 13,00-15,00 trening Przemek Z
17.02 Niedziela strzelecka
22.02 godz. 11.00-14.00 trening Michal S
23.02 godz. 11.00 - 15.00 trening kzr
24.02.Niedziela strzelecka
26.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Grzegorz B
marzec
01.03 godz. 8.30-10.30 trening Kzr
02.03 godz.8.00-10.00 trening Pascal
02.03 godz. 15.,00 - 16.00 trening Piotr S
03.03 Niedziela strzelecka
07.03 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztoi f W i inni
09.03 godz, 11.00 - 13,00 trening Wiktor I i inni
10.03 Niedziela strzelecka
12.03 godz. 9.00 - 12.00 trening Pascal
16.03 godz. 11.00 - 15.00 trening kzr
17.03 Niedziela strzelecka
18.03 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof W i inni
19.03 szkolna liga strzelecka
20.03 godz.11.00 - 15.00 trening Grzegorz B
22.03 godz. 9.00 - 12.00 trening Adam F
23.03 godz.7.00 - 10.00 trening Eryk W
24.03 Niedziela strzelecka
25.03 godz. 10.00 - 14.00 trening Krztyszof W i inni
26.03 godz. 9.00 - 11.00 trening Piotr B i inni
27.03 godz. 8.00 - 11.00 Rosomak
27.03 godz. 11.00 - 15.00 trening kzr
28.03 godz. 8.00 - 11.00 Rosomak
30.03 godz. 9,00 - 12.00 trening kzr
31.03 Niedziela strzelecka- dyż . Witek P
kwiecień
01.04 godz.10.00 - 14.00 trening Krzysztof W i inni
02.04 KPP Grójec
03.04 KPP Grójec
03,04 godz. 16.00 - 18.00 trening Adam F
04.04 KPP Grójec
05.04 KPP Grójec
06.04 8.00 praca społeczna na rzecz uratowanych koni
06.04 godz. 12.00 - 16.00 trening Piotr T.
07.04 Niedziela strzelecka
07.04 godz. 15.00 walne zebranie sprawozdawcze
08.04 godz. 10.00 - 14.00 trening Krsztof W i inni
10,04 Zawody szkół kola lok
10.04 godz. 16.00 - 18.00 trening Adam F
11.04 godz.9.00 -12.00 trening Maciej M
11.04 godz. 13.00-15.00 trening dzieciaki hamer
12-14.04 I Runda Pucharu Polski OPEN -Warszawa
12.04 szkolna liga strzelecka
12.04 godz.16.00-19.00 trening lukasz b
13.04 godz.10.00-14.00 trening Witek P i inni
14.04 godz. 10.00 I Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
15.04 godz.9./00 - 11.00 Trening Paweł R i innni
17.04 godz. 16.00-18.00 trening Adam F
18.04 godz.9.00-13.00 trening kzr
2004 godz. 10.00 - 14.00 trening kzr
21.04 Niedziela strzelecka
23.04 KPP Grójec
24.04 Zawody szkół kola lok
25.04 godz. 14.00 - 17.00 trening Pascal
25-28 I Runda Pucharu Polski - Wrocław
26.04 godz. 17.00-19.00 trening marek c
27.04 godz. 8.00 - 10.00 trening Paweł W
27.04 godz.10.00-13.00 trening wiktor i
28.04 Niedziela strzelecka
29.04 godz.12.00-16.00 trening piotr t
29.04 godz. 16.00 - 18.00 trening Przemek
30.04 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof W
30.04 godz. 15.00 - 17.00 trening Adrian i inni
maj
01.05 trening lukasz b
02.05 10.00 - 13.00 trening Przemek
03.05. godz. 10.00 - 13.00 trening Wiktor |
03.05 godz. 16.00 - 18.00 trening Adam F
04.05 zawody OSP
05.05 Niedziela strzelecka-dyz. Maciej M
07.05 godz. 10.00- 14.00 trening Krzysztof W
08.05 godz. 16.00 - 18.00 trenig Adam F
09.05 godz. 13.00 - 16.00 trening cesir
09.05 godz. 16.00 - 18.00 trening |Grzegorz B
10.05 godz. 10.00 - 12.00 trening Witek P
10.05 godz. 15.00 - 18.00 trening Krzysztof W
11.05 godz. 10.00 - 14.00 trening kzr
11.05 godz. 10.00 - 20.00 trening Marek C
12.05 godz. 10.00 II Runda Ligi strzeleckiej SWKS
16.05 Zawody szkół kola lok
16-19.05 II Runda Pucharu Polski - Bydgoszcz
17.05 godz 15.00-17.00 trening maciej c
18.05 godz. 8.00 - 11.00 trening Marek R
18.05 godz. 17.30 - 19.00 trening Artur w i inni
19.05 godz. 10.00 Młodzieżowe Mistrzostwa Warki w strzelectwie sportowym
20.05 godz 16.99 - 19.00 trening Mariusz T
19.05 od godz. 12,30 Niedziela strzelecka
21.05 KPP Kozienice
22.05 godz. 10.30 - 13.00 trening kzr
22.05m godz. 16.00-19.00 trening Adam F
23.05 godz. 10.00 - 14.00 trening WiktorI
24.05 .V powiatowe szkół ponadgimniazjalnych
25.05 godz.9.00-15.00 zawody kzr dla donimetu
25.05 godz. 15.00 - 17.00 trening kzr
25.05 godz. 18.00 - 19.00 trening Artur w
26.05 Niedziela strzelecka
28.05 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof W
29.05 godz. 11.00 - 14.00 trening Robert D
30.05 godz. 8.00 - 10.00 trening Piotr B
31.05 godz. 8.00 - 10.00 Rosomak
31.05 godz. 16.00 - 18.00 trening Wiktor I
czerwiec

1-2.06 III Runda Pucharu Polski OPEN Bydgoszcz
01.06 godz. 15.00 - 20.00 trening Marcin C
02.06 godz. 9.00 m- 15,00 zawody kzr dla Osp Mogielnica
02.06 od godz. 15.00 niedziela strzelecka
03.06 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof W
03.06 godz 16.00-17.00 trening piotr t
03.06 godz. 17.00 - 20.00 trening kzr
04.06KPP Grójec
05.06 KPP Grójec
05.06 godz. 16.00- 20.00 trening Adam F
06.06 KPP Grójec
07.06 KPP Grójec
08.06 godz. 10.00 - 15.00 trening kzr
08.06 godz. 15.00 -17.00 trening Wiktor
09.06 Niedziela strzelecka
12.6 godz.9.00 -12.00 trening Maciej M
12.06 godz. 16.00 -19.00 trening Adam F
13.06 godz. 10.00- 11.00 trening Artur w
14.06 godz. 17.00 - 18,99 trening Piotr S
14.06 godz. 19.00 - 20.00 trening Piotr G
15.06 Memoriał Kossakowskiego
16.06 godz. 9.00 wielobój strzelecki SWKS
20-23.06 III Runda Pucharu Polski -Zielona Góra
22.06 godz. 8.00 - 10.00 trening Marek R
22.06 godz. 10.00 - 14.00 trening kzr
23.06 Niedziela strzelecka
25.06 kpp grojec
29.06 Kzr szkolenie strzeleckie
30.06 do godz. 16,00 Kzr szkolenie strzeleckie
30.06 od godz. 16.00 Niedziela strzelecka
lipiec
01.07 godz. 12.00-14.00 - Trening Piotr T.
03.07 godz. 12.00-18.00 - Trening Marcin M.
04.07 godz. 11.00 - 15.00 trening Piotr T i inni
05.07 godz. 10.00 - 13.00 trening Paweł G i inni
06.07 godz. 10.00-14.00 - Trening Wiktor I.
06.07 godz. 14.00 - 19.00 trening kzr
07.07 Niedziela strzelecka
09.07 godz. 10.00 - 18.00 trening Michał D, Fryzier i inni kolesie
10.07 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof W
10.07 godz. 16.00 - 19.00 trening Adam F
11.07 godz.19.00_20.00 trening Michal W
12.07 godz.9.00-13.00 trening Pascal lukasz
12.07 godz.17.00 -19.00 trening Przemek z
13.07 godz. 17.00 - 19.00 trening Artur w
14.07 Niedziela strzelecka
15.07 godz. 9.00 - 12.00 trening Piotr B i inni
16.07 GODZ. 19.00 - 20.00 Trening Marek C
17.07 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof W
17.07 godz 14 .00-16.00 trening Marcin D
17.07 godz. 16.30-19.00 trening Adam F
19.07 godz. 8.00 - 10.0 trening Piotr B
20.07 godz. 8.00 - 10.00 trening Paweł W
20.07 godz. 15.00 - 19,00 trening Marcin C
19.07 godz.17.00-19.00 trening Przemek Z
21.07 Niedziela strzelecka
24.07 godz. 16.00 - 19.00 trening Adam F
25.07 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof W
25.07 godz. 17.30 - 19.00 trening kzr
27.07 godz. 9.00-15.00 trening kzr
27.07. godz. 15.00 - 17.00 trening Cezary W
27.07 godz. 17,00 Prace społeczne i wieczorek inter.swks
28.07 Niedziela strzelecka
29.07 godz. 10.00 -15.00 trening Piotr T
31.07 godz. 12.00- 15.00 trenineg Marcin C
31.07 godz. 16.00 - 19.00 trening Adam F
sierpień
1-4.08 Mistrzostwa Polski -Wrocław
04.08 Niedziela strzelecka
05.08 godz. 11.00 - 14.00 trening Marcin C
06.08 godz. 16.30-19.30 trening Marcin C i inni
07.08 godz. 17.00-20.00 trening Krzysztof W
08.08 godz. 9.00 - 13.00 trening kzr
08.08 godz. 16.00 - 19.00 trening AdaF, Darek W i inni
09.08 godz. 17.00 - 20.00 trening Grzegorz G i inni
10.08 godz. 8.00 - 9.00 trening Paweł W
10.08 godz. 10.00 - 14.00 trening kzr
10.08 godz.14.00-19.00 trening Janusz K i inni
11.08 Niedziela strzelecka
12.08 godz. 14.00 - 16.00 trening Pascal
14.08 godz. 10.00 - 14.00 trening Krzysztof w
14.08 godz 14:30 -18:00 trening Hubert Sz, AdamF i inni
16.08 godz. 10.00 - 12.00 trening Krzysztof i Przemek
16.08 godz. 14.00 - 18.00 trening Wiktor I
17.08 godz. 10.00 - 13.00 trening swks
18.08 godz. 9.00 Wielobój strzelecki SWKS
19.08 godz. 16.00 - 18.00 trening Przemek Z
21.08 hodz.10.00-14.00 trenibg adas f
22.08 godz. 10.30 - 14.00 trening Paweł R
23.08 godz.10.00-13.00 trening lukasz b
24.08 godz. 8.00-10.00 trening Paweł R i inni
24.08 godz. 17.00 - 19.00 trening Artur w
25.08 Niedziela strzelecka
28.08 godz.10.00 -12.00 trening Maciej M
28.08 godz. 12.00 - 15.00 trening Wiktor I
28.08 godz.18.30-19.30 tren8ng michal w
29.08 godz 16.00 -19.00 trening kzr
30.08 godz 10.00 -1300 trening lukasz b
31.08 zawody samorzadowe kzr

wrzesień
1.09. godz. 10.00 III Runda Ligi strzeleckiej
06.09 godz. 11.00 - 14.00 trening Wiktor I
07.09 zawody woj. kzr
07.09 od godz 16 do godz 18 trening Hubert Sz, Adam F, Witold P
08.09 Niedziela strzelecka
13.09 godz. 12.00 - 16.00 trening Janusz K
13.09 godz. 16.00- 19.00 trening Adam F
14.09 go0dz. 14.00 - 19.00 trening Kzr
15.09 Niedziela strzelecka\16.09 godz. 12.00- 15.00 trening Piotr T
17.09 KPP Kozienice
18.09 gidz.10.00-15.00 trening kzr
19.09 godz.10.00-15.00 trening kzr
20.09 godz.10.00-13.00 trening Pascal
20.09 godz. 16.00-18.00 trrening Adam F
21.09 zwody woj. kzr
21-22.09 Mistrzostwa Polski OPEN- Wroclaw
22.09 Niedziela strzelecka-dyz. Piotr T
23.09 godz 8.00 -10.00 trening kzr
24.09 godz 8.00-12.00 trening kzr
24.09 godz. 12.00 - 15.00 trening Maciej C
25.09 go9daz. 10.00 - 16.00 trening kzr
\27.09 godz,. 12.00 - 15.00 trening Janusz K
28.09.godz 8.00-12.00 trening adam f
28.09 godz. 14.00 - 19.00 trening kzr
29.09 Niedziela strzelecka
październik
01.10 godz. 10.00 - 16.00 zawody szkolne
02.10 godz. 13.00 - 17.00 trening Adam F
03.10 godz. 8.00 - 10.00 trening Piotr B
03.10 godz. 13.00 - 15.00 trening Paweł W
03.10 godz. 16.00 - 19.00 trening kzr
04.10 godz. 10.00 - 13.00 trening lukasz
05.10 godz. 13.00 - 19.00 trening kzr
06.10 Niedziela strzelecka-dyz. Piotr T
07-10.10 -8.00-15.00 kpp Grojec
09.10 godz. 16.00 - 17.00 trening Adam F
11.10 godz. 8,00 - 11.00 trening Paweł R i inni
11.10 godz. 11.00-13.00 trening Michal D i inni
11.10 godz 16.30-17.30 trening ola w i inno
11-13.10 Finał Pucharu Polski OPEN -Wrocław
12.10 godz. 8.00 - 10.00 trening Maciej i inni
12.10 godz. 10.00 - 13.00 trening kzr
12.10 godz 13.00-17.00 trening marcin c
13.10 godz. 10.00 IV Runda Ligi strzeleckiej SWKS
14.10 godz 15.00-18.00 trening piotr t
15.10 godz10.00-13.00 trening Michal D
15.10. godz.13.00- 16.00 trening Marek R
17.10 godz.14.00-16.00 trening Grzegorz B
19.10 godz. 10.00 - 17.00 trening kzr
20.10 Niedziela strzelecka
22.10 godz 10.00-16.00 trening kzr
23.10 godz. 8.00 - 11.00 trening Piotr B i inni
26.10 god, 9.00 -10.00 trening Maciej M
26.10godz. 10.00 - 14.00 trening kzr
27.10 Niedziela strzelecka-dyz. Piotr T
29.10 godz.8.00 -15.00 kpp Grojec
30.10 godz. 15.00 - 17.00 trening Marek C
listopad

03.11 Niedziela strzelecka
06.11 godz. 13.00- 15.00 trening Pascal
07.11 godz. 8.00 - 10.00 trening Piotr T

09.11 godz 8.00-10.00 trening pawel w
09.11 godz. 10.00 -12.00 trening Witek P
10.11 godz. 10.00 Zawody Niepodległościowe SWKS
13.11 20.11 godz. 10.00-15.00 zawody szkolne kzr
14.11 KPP kozienice
15.11 godz 13,00-16.00 trening kzr
16.11 godz.10.00 -15.00 trening kzr
17.11 Niedziela strzelecka dyz. Piotr T
20.11 godz. 8.30 - 11.00 trening Marek R
20.11 godz. 11.00-13.00 trening Dominik S
21.11 godz. 9.00 -14.00 trening mlodziez szkolna
22.11 godz. 9.00- 11.00 trening Grzegorz B
23.11 godz. 12.00 -16.00 trening Adam f
24.11 Niedziela strzelecka
26..11 godz. 15.00 - 16.00 trening Witek P
28.11 godz. 17.00 - 20,30 Zawody Andrzejkowe
30.11 godz 8.00 -13.00 trening Adam f
grudzień
01.12 godz. 10.00 walne zebranie SWKS
01 12 Niedziela strzelecka
03.12 godz. 15.00 - 20.00 trening kzr
05.12 godz. 9.00- 14.00 - szkolenie kzr
06.12 godz. 18.00 zawody Mikołajkowe SWKS
07.12 trening kzr
08.12 Niedziela strzelecka
09.12 KPP Grójec
10.12 KPp Grójec
11.12 Kpp Grójec
12.12. kPP Grójec
14.12.godz. 11.00 - 15.00 trening Marcin C
15.12 Niedziela strzelecka
16.12. godz. 8.00 - 10.00 Rosomak
17.12 godz. 8.00 - 10.00 Rosomak
21.12 trening kzr
22.12 Niedziela strzelecka
28.12 godz. 11.00 - 14.00 trening Marek C
29.12 Niedziela strzelecka
jamor
Administrator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 mar 2009, 07:16
Lokalizacja: warka

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron