Kalendarz 2020

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderatorzy: maciejmarcin, Szef strzelnicy

Kalendarz 2020

Postprzez guten » 23 lis 2019, 23:22

Niedzielne strzelania - od godz.9:00-11:00 strzelanie 100m od godz.11:00-15:00 strzelanie 50m w przypadku braku wpisu dyżurnego do terminu - strzelanie niedostępne dla osób z poza SWKS i Kzr Lok. W soboty jesli jest wpisany trening SWKS lub kzr- to w tym czasie moga uczestniczć w treningach członkowie na raz z obu klubów .
wykaz prowadzących strzelania
-Maciek tel.604504141
-Marek tel 796531455
- Witek 602583669
-Piotr T 505721538
-Piotr G tel 606921652
- trening taktyki bojowej Przemek -tel. 506957094


Styczeń
03.01 godz.13.00 -15.00 trening Grzegorz b
04.01 trening kzr
05.01 Niedziela strzelecka- dyz. Piotr T
06.01 godz.11.00 -13.00 trening Grzeforz g i inni
06.01 godz. 13.00 - 15.00 trening Piotr O
07.01 god. 8.00 - 11.00 trening Paweł R
10.01 godz. 8.00 - 10.00 trening Witek P
11.01 trening SWKS
12.01 niedziela strzelecka
16.01 godz. 11.00 - 14.00 trening Adam G
18.01 trening kzr
19.01 Niedziela strzelecka-dyz. Witek P
20.01 godz. 13.00 - 15.00 trening kzr
21.01 godz.11.00 - 14.00 trening Adam G
24.01 godz. 8.00 - 11.00 trening Paweł R
25.01 trening SWKS
26.01 godz. 9.00 - 11.00 II edycja zawodów zimowych 7,62
26.01 Niedziela strzelecka
30.01.godz. 13.00 - 14.00 trening Maciej C
31.01 godz.9.00-15.00 trening kzr

Luty
01.02 Trening SWKS
02.02 Niedziela strzelecka-dyż Witek
06.02 godz.12.00- 14.00 trening Pascal
07.02 godz. 8.30-10.30 trening Paweł W
07.02 godz. 12.00 - 14.00 trening Adam G
08.02 trening kzr
09.02 Niedziela strzelecka-dyż.Maciek(13.00-14.00 strzelba)
10.02 godz. 11.00 - 14.00 trening kzr Ł. Wachnik
10.02 godz. 14.00 - 17.00 trening Piotr T
12.02 godz. 11.00 - 15.00 trening Adam G i inni
15.02 szkolenie kzr
16.02 09.00-11.00 III edycja zawodów 7,62
17.02 godz. 11.00 - 14.00 trening Adam G
16.02 11.00-Niedziela strzelecka dyż-Maciek
18.02 godz. 8.30-10.30 trening Paweł W
1992 godz. 11.00 - 14.00 trening Adam G
21.02 godz.10..00 -13,00 trening Tomek N
22.02 trening SWKS
23.02 Niedziela strzelecka
2502gpdz.11.00 -13.00 trening Maciej c
26.02 godz. 13.00 - 15.00 trening Paweł W
27.02 godz.10.00 - 15.00 trening dla młodziezy
27.02 godz. po treningu dla dzieciaków -trening Szymon B
29.02 szkolenie kzr

Marzec
01.03 szkolenie kzr
02.03 godz. 10.00 - 14.00 trening Piotr T
03.03. godz. 11.00-14.00 trening Adsam G
0403 trening j/w
05.03 godz. 8.00 - 10.30 trening Paweł W
07.03 trening SWKS
08.03 godz. 9.00 - 11.00 zimowe zawody7,62
08.03 od 11,00Niedziela strzelecka-dyz. piotr t88
09. 03 godz. 13.00 - 14.00 trening Adam G
09.03 godz. 14,00-16.00 trening Piotr T
12.03 godz. 9.00-12.00 trening Maciek
14.03 trening kto tam chce
15.03 Niedziela strzelecka
17.03 godz 9.00-13.00 trening dla mlodziezy kzr
18.03 godz.8.00-11.00 trening Paweł W.12.00-15.00 trening Piotr
19.03 godz.14.30-16.00 trening Adam.G
20.03 godz.8.00-11.00 trening Paweł W.
21.03 trening kzr
22.03 Niedziela strzelecka
23.03 godz.14.00-16.00 trening Pascal
25.03 godzin.11.00-14.00 trening Adam.G
26.03 godz.11.00-13.00 trening Adam F
27.03 godz 12.00-15.00 trening Adam.G
28.03 godz.15.00-17.00 trening P.i.T. Grotek
29.03 trening SWKS
29.03 Niedziela strzelecka


Kwiecień
18.04 trening kzr
17-19.04 I Runda PP (OPEN) Bydgoszcz- odwołane
23-26.04 I Runda PP Wrocław-odwołane
23.04 godz.11-13 trening Adam.G
23.04 godz. 14-16 trening Adam F.+2
23.04 godz 17-19 trening KŻR
24.04 godz.8-10 trening Paweł+Marek
25.04 godz.8-17 trening KŻR
26.04.godz.8-10 trening Witek+2
26.04.godz.11-13 trening Piotrek T
26.04.gofz.14-16 trening Igor R+Rafał.S
26.04.godz 17-19 trening Błażej+1
27.04godz8-10 trening Paweł
27.04godz.13-15 trening Maciej.C
28.04 godz.8-10 trening Piotr.B+1
28.04 godz.12-14 trening Adam.G
28.04 godz. 15-17 trening Adam F
29.04 godz 11-13 trening Michał i Witold
30.04 godz 10-12 trening KŻR Tomasz R
30.04 godz.13-15 trening Sławek
30.04 godz.16-18 trening Adam G


Maj[/b
01.05 godz.8-10 trening Marek i Paweł
01..05 godz. 11-13 trening Łukasz+2
O1.05 godz.15-17 trening Wiktor I
02.05
03.05 godz.8-10 trening Witek.P+2
03.05 godz11-13 trening Tomek G+2
03.05 godz 14 -16 trening Łukasz.D
04.05 godz.8-10 trening Piotr S
04.05 godz 11-13 trening Piotr. T
06.05 godz.10-12 trening KŻR Tomasz R
07.05 godz. 10-12 trening Błażej+1
07.05 godz. 13-15 trening Wojciech W
08-10.05 II Runda PP (OPEN) Tarnów-odwołane
08.05 godz. 8-10 trening Paweł i Marek
08.05 godz.12-14 trening Wiktor I
09.05 godz. 8-10 trening Paweł i Marek
09.05 godz.10-13 trening Mirek G
09.05 godz. 14-16 trening Adam G
10.05 NIedziela strzelecka dyż. Piotrek. T
10.05 od godz. 10-12 trening kadra SWKS
10.05 godz. 16-18 trening Szymon B
11.05 godz.14-16 trening Pascal
13.05 godz.16-18 trening Wiktor I
14.05 godz.10-12 trening Tadeusz. O
15.05 godz.8-10 trening Marek i Paweł
15.05 godz.10-12 trening Witek
15.05 godz.12-14 trening Wiktor I
16.05 godz.8-10 trening Marek i Paweł
16.05 godz.11-13 trening Rafał
17.05 niedziela strzelecka dyż. Maciek
19.05 godz.18-19 Mirek G
20.05 godz 10-12 trening Tomasz R
20.05 godz.13-16 trening Adam G
20.05 godz. 16-18 trening Wiktor l
21.05 godz. 8-10 trening Paweł W
21.05 godz.11-13 trening Krzysztof W
21.05 godz. 16-18 trening Dariusz W
22.05 godz.12-14trening Wiktor I
22.05 godz.15-17 trening Adam G
23,05 trening KŻR
24.05godz 9-11 trening kadra SWKS od 11-niedziela strzelecka
24.05 II Runda Ligi strzeleckiej SWKS-zmiana termiu
26.05 godz.15-17 trening Marcin.D
27.05 godz 16-18 trening Wiktor l
28.05 godz 9-11 trening Tomasz R
29.05 godz 8-10 trening Paweł i Marek
29.05 godz.12-14 trening Wiktor I
29.05 godz.16:45-19 trening Pascal
30.05 Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Warki -odwołane
30.05 od godz. 15.00 Prace społeczne na strzelnicy
31.05 Niedziela strzelecka
31.05 15-17 trening Paweł S

[b]Czerwiec

01.06 godz 12-14 trening Marek C
01.06 godz 15-17 trening Adam F
02.06 godz11-13 trening Mikołaj S
02.06 godz 14-16 trening Adam G
02.06 godz 18-20 trening Tomasz R
04.06 godz. 10.00- 11.30 trening Artur w
04.06 od 17:00 strzelnica nieczynna
05.04 godz 8-10 trening Paweł i Marek
05.06 godz 12-14 trening Wiktor I
05.06 godz 14-16 trening Witek.P
05-06 godz 16-18 trening Tomek G
05.06 godz 18-20 trening Błażej
06.06 Zawody o puchar tygrysa Kzr
07.06 Wielobój strzelecki SWKS
08.06godz 11-13 trening Tomasz F.
09.06 godz 10-12 trening Adam F
09.06 godz 18- trening Tomasz R
10.06 godz 8-10 trening Paweł i Marek
11.06 godz 8-9 trening Maciek M
11.06 godz.9-11 trening Błażej
11.06 godz 11- 17 trening KŻR
11.06 godz.17-19 trening Paweł S
12.06 godz 9-12 Paweł Sz.
12.06 godz 12-14 trening Wiktor I
12.06 godz14-16 trening Marek C
12.06 godz 16-17 trening Adam F
13.06 zawody kzr
14.06 I runda Warecka liga Strzelecka SWKS
15.06 godz 12-14 trening Adam G
12-14.06 III Runda PP (OPEN) Bydgoszcz
17.06.godz.9-13 trening przed egzaminem na patent Maciek
18.06 godz.10-12 trening Tadeusz O.
18-21.06 Mistrzostwa Polski KiM Wrocław
19.06 godz 8-10 trening Paweł i Marek
19.06 godz 12-14 trening Wiktor I
20.06 strzelnica nieczynna
21.06 niedziela strzelecka dyż Maciek
21.06 od godz. 18:00 trening kadry SWKS
22-26.06 rezerwacja KPP Grójec
25.06 godz 15-18 trening Witek i Janusz
27.06 trening SWKS
27.06 godz 8-10 trening Paweł i Marek
27.06 godz 10-12 trening Piotr B
27.06 od 12:00 trening KŻR
28.06 Niedziela strzelecka dyż Piotr T
29.06 godz 8-10 trening Łukasz S
29.06 godz 10-12 trening Pascal
29.06 godz 16-18 trening Tomasz N
30.06 godz 10-13 trening Krzysiek W
30.06 godz 13-16 trening Adam F

Lipiec
01.07 godz 8-10 trening Paweł i Marek
01.07godz10-11 trening Maciek
01.07 godz. 11-16 trening KŻR
02.07 godz 10-12 trening Piotr B
02.07 godz12-14 trening Paweł R
02.07 godz 15-17 trening Marek R
03.07 godz 14-15 trening Krzysztof W
03.07 godz 15-17 trening Wiktor I
04.07 godz 8-9 trening Tadeusz O
04.07 godz 18- trening Marek C
04.07 trening SWKS
05.07 II liga strzelecka SWKS
08.07 godz. 15-17 trening Błażej
09.07 godz 8-10 trening Piotr B
09.07 godz 10-13 trening Paweł R
09.08 godz 14-17 trening Krzysiek W
10.08 godz. 9-11 trening Michał R
10.07 godz 12-14 trening Wiktor I
11.07 Zawody KŻR
11.07 od godz. 16 trening Kadry SWKS
12.07 godz 8-9 egzamin licencja
12.07 Niedziela strzelecka dyż Witek
12.07 od 15 trening KŻR
13.07 godz. 8-12 trening Paweł i Piotr
15.07 godz 10-12 trening Adam F
15.07 godz 15. Trening KŻR
16.07 godz 13-15 trening Wiktor I
17.07 godz 15-17 trening Adam F
18.07 1 Runda PP Open - Bydgoszcz
18.07 trening SWKS
19.07 Niedziela strzelecka
21.07 godz. 10-13 trening Krzysztof W
21.07 godz 15-17 trening Adam F
21.07 godz 15-18 trening Paweł S
22.07 godz12-14 trening Błażej
23.07 godz 8-10 trening Paweł
25.07 trening kzr
24.07 godz. 8-11 trening Robert D.
24.07 godz 13-15 trening Wiktor I
26.07 - 1 Runda PP - Wrocław
26.07 Niedziela strzelecka
27.07 godz 10-13 trening Wojciech W
27.07 godz 13-15 trening Marcin D
27.07 godz 15-27 trening Maciek i Adam
28.07 godz. 10-13 trening Krzysztof i Mirosław
28.07 godz 13-15 trening Michał R
29.07 godz 8 trening na patent Maciek
30.07 godz 8-10 trening Paweł
30.07 od godz 11-19 trening Tadeusz O
31.07 godz. 10-13 trening Krzysiek W

Sierpień
01.08 trening SWKS
01.08 godz 7-9 trening Michał R
01.08 godz 8-10 trening Paweł
02.08 II Wielobój strzelecki SWKS
03.08 godz12-14 trening Adam G
03.08 godz 15-17 trening Adam F
04..08 od 13 rezerwacja KŻR
06.08 godz 7-10 trening Paweł
06.08 godz 10-14 trening Krzysiek W
06.08 godz14-16 trening Wiktor I
06.08 godz 17 trening KŻR
07.08 9-13 trening Robert D
07.08 godz 13-15 trening Janusz K
07.08 godz 15-17 trening Błażej
07.08 godz 17-19 trening Adam F
08.08 godz 8-11 trening KŻR
08.08 od godz 11 Piknik Strzelecki SWKS
09.08 Niedziela strzelecka
09.08 godz 17-19 rezerwacja KS Warka
10.08 godz 10-12 trening Maciek M
11.08 godz 9-11 trening Kasia F
11.08 godz 11-14 trening Adam G
13.08 godz 8-10 trening Maciej M
13.08 godz 10-13 trening Krzysiek W
13.08 godz 14-17 trening Tadeusz O
14.08 godz11-14 trening Piotr B
14.08 godz 14-16 trening Wiktor I
14.08 godz 16-18 trening Mikołaj S
15.08 trening SWKS
15.08 godz 15-17 trening Tadeusz O 50m
16.08 III liga strzelecka SWKS
17.08 trening godz14-16 trening Maciek M
18.08 godz 11-14 trening Adam G
19.08 godz. 9-11 trening Maciek M
20.08 godz 7-10 trening Paweł W
20.08 godz 13-15 trening Wiktor I
20.08 godz 16-18 trening Dariusz W
21.08 godz 18-20 trening Adam G
22.08 trening kzr
22.08 godz 11-13 rezerwacja KS Warka
23.08 Niedziela strzelecka dyż- Piotrek
23.08 godz 15- 17 trening Kadry SWKS
24.08 godz 7-10 trening Paweł W
25.08 godz 9-11 trening Adam F
25.08 godz 11-14 trening Błażej
25.08 godz 17-29 trening KŻR
26.08 godz 11-14 trening Janusz Z
26.08 godz14-16 trening Wiktor I
27.08 godz 10-12 trening Mikołaj S
28.08 godz 11-13 trening Janusz Z
28.08 godz 13-15 trening Dorotka
28.08 godz 15-17 trening Adam G
28.09 godz 17-19 trening Janusz K
29.08 trening SWKS
29.08 godz13-15 trening Marek C
29.08 godz 7-10 trening Marek R
29.08 rezerwacja SWKS godz 15-19
29.08 godz 19-20 trening Maciej M
30.08 Niedziela strzelecka
31.08 godz 17-20 trening Witek P

Wrzesień
01.09. godz 16-18 trening Tadeusz O
03.09 godz 9-12 trening Janusz Z
03.09 godz 12-14 trening Krzysiek W
03.09 godz 16-18 trening Maciek M
04.09 godz 7-10 trening Paweł W
04.09 godz 12-14 trening Witek P
04.09 godz 14-16 trening Wiktor I
04.09 godz 17-19 trening Michał R
05.09 do 14 zawody KŻR
05.09 od 14 trening SWKS
05.09 14-16 trening Maciek M
05.09 godz 16-18 rezerwacja KS Warka
06.09 III runda PP Bydgoszcz
06.09 IV Runda Ligi strzeleckiej SWKS +finał
08.09 godz 8-15 KPP Kozienice
08.09 godz 15-19 trening Adam F
09.09 godz 18-20 trening Marek R
10.09 godz 16-19 trening Paweł S
11.09 godz 11-14 trening Janusz Z
11.09 godz 14-16 trening Wiktor I
11.09 godz 16-19 trening Wojciech W
12.09 godz 14-16 rezerwacja KS Warka
12.09 trening KŻR
13.09 Niedziela strzelecka - dyż Maciek
14.09 godz. 11-14 trening Wojciech W
15.09 godz 13-15 trening Maciek D
15-17.09 od godz.15 trening KŻR
16.09 godz10-12 trening Paweł Sz
16.09 godz.12-14 trening Janusz
17.09 godz 11-13 trening Pascal
17.09 godz. 12-13 trening Maciej C
18.09 godz. 8-12 trening Robert D
18.09 godz 14-16 trening Wiktor I
19.09 zawody KŻR
20.09 do godz 14:00 zawody KŻR
20.09 godz 15-17 Trening kadry SWKS
21.09 godz 11-14 trening Adam G
22-25.09 rezerwacja KPP Grójec
26.09 trening SWKS
26.09 godz15-17 rezerwacja KS Warka
27.09 Niedziela strzelecka dyż Piotrek
28.09 godz.11-14 trening Adam G
29.09 godz. 10-15 trening KŻR

Październik
01.10 godz 8-12 trening Paweł i Piotr
01.10 godz 14-16 trening Wiktor I
02.10 rezerwacja KPP Grójec
03.10 trening KŻR
03.10 godz16-18 trening Patryk Z
04.10 Mistrzostwa Polski KiM Wrocław
04.10 niedziela strzelecka
05.10 godz 11-14 trening Adam G
05.10 godz14-16 trening Adam F
08.10 godz 10-13 trening Maciej C
09.10. od godz. 12 trening KZR
10.10 godz 7-9 trening Paweł W
10.10 godz 9-11 trening Maciek D
10.10 godz 15-17:15 rezerwacja KS Warka
11.10. Niedziela strzelkecka dyż Piotrek
09-11.10 Mistrzostwa Polski OPEN - Bydgoszcz
13.10 godz 11-14 trening Adam G
14.10 godz 8-15 KPP Kozienice
15.10 godz14-16 trening Wiktor I
16.10 godz 11-14 trening Adam G
17.10 trening kzr
18.10 Niedziela strzelecka
21.10 godz 9-12 trening Paweł i Piotr
22.10 godz 14-16 trening Adam F
22.10 godz. 11-17 trening KZR
23.10 godz. 11-14 trening Adam G
23.10 godz. 14-16 trening Wiktor I
24.10 trening SWKS
24.10 godz. 13-15 trening Daniel W
24.10 godz 15-17 rezerwacja KS Warka
25.10 Niedziela strzelecka dyż Maciek
28.10 godz. 11-13 trening Maciej C
28.10 godz 15-17 trening Darek W
29.10 godz 11-13 trening Patryk Z
29.10 godz 14-17 trening Michał R
30.10 godz 14-17 trening Wiktor I
31.10 godz. 7-10 trening Paweł W
31.10. trening SWKS
31.10. godz 13-15 rezerwacja KS Warka


Listopad
01.11 godz. 9-11 trening Rafał S
01.11 godz. 11-15 trening Piotrek T
02.11 godz. 10-13 trening Błażej
04.11 godz 10-14 trening KŻR
05.11 godz10-12 trening Adam F
05.11 godz.12-15 trening Maciej C
05.11 godz 15-17 trening Wiktor I
06.11od godz 9 trening KŻR
07.11 trening kzr
07.11 godz 13-15 rezerwacja KS Warka
08.11
08.11 Zawody Niepodległościowe SWKS
09.11 godz 9-10 trening Witek
09.11 godz 11-14 trening Adam G
10.11 godz11-14 trening Tadeusz O
11.11 godz. 7-9 trening Paweł W
11.11 godz 9-11 trening Daniel W
11.11 godz 11-13 trening Błażej
11.12 godz 13-16 trening Patryk Z
12.11 godz 10-13 trening Wojciech W
12.11 godz13-15 trening Wiktor I
13.11 godz. 8-10 trening Patryk Z
13.11 godz.11-13 trening KZR
13.11 godz 13-15 trening Wiktor I
14.11 zawody kzr
15.11 Niedziela strzelecka dyż Piotrek
16.12 godz 12-14 trening Adam G
16.11 godz. 14-16 trening Błażej
17.11 godz. 11-12 trening Maciek D
18.11 godz 10-13 trening Patryk Z
18.11 godz. 13-15 trening Wiktor I
18.11 godz 15-16 trening Witek
19.11 godz 9-11 trening Maciek D
19.11 godz 11-13 trening Adam F
19.11. godz 13-15 trening Marek C
20.11 godz. 10-15 trening KZR
21.11 trening SWKS
21.11 godz 10-12 trening Daniel W
22.11 Niedziela strzelecka
26.11 godz.10-13 trening Patryk Z
26.11 godz. 13-15 trening Wiktor I
27.11 godz 9-12 trening Paweł i Piotr
27.11 godz 13-16 trening Michał R
28.11 trening kzr
29.11 Niedziela strzelecka dyż Maciek


Grudzień
02.12 godz 13-15 trening Wiktor I
04.12 godz. 13-15 trening KZR
04.12 Zawody Mikołajkowe SWKS
05.12 trening kzr
06.12 Niedziela strzelecka
10.13 godz 10-15 trening KŻR
11.11 godz.8-10 trening Maciek M
11.11 godz 10-12 trening Patryk Z
12.12 Dwubój zimowy 7,62 SWKS
13.12 Niedziela strzelecka\
14.12 godz. 9-11 trening Tomasz N
15.12 godz. 12-14 trening Saro
17.12 do godz 14 - KPP Grójec
17..12 od godz 14 trening KŻR
18.12 godz. 9-11 trenink Maciek D
18.12 godz 11-13 trening Patryk Z
19.12 trening kzr
20.12 Niedziela strzelecka
20.12 od godz. 15 gipsy
23.12 godz 10-13 trening Michał R
26.12 trening SWKS
27.12 godz 9- gipsy
27.12 niedziela strzelecka
28.12 godz. 11-14 trening Adam G
30.12 godz. 10-14 trening KŻR
30.12 godz 14-15 trening Witek
guten
Administrator
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 mar 2009, 22:18

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron