Kalendarz 2013

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderator: Szef strzelnicy

Kalendarz 2013

Postprzez guten » 27 gru 2012, 09:28

Terminy zakreślone do dyspozycji SWKS oraz podmiotów na zasadzie umów zawartych z SWKS

Obrazek



Styczeń:

Luty:
- 15.02 godz. 15.00 - praktyczny egz. na przedłużenie licencji na 2013 , strzelnica miejska
- 24.02 godz. 11.00 - 17.00 Wystawa Broni- sala imprez Cesir


Marzec:
02.03 godz. 8,00 - 15.oo szkolenie służb ochrony, Rosomak , strzelnica miejska



Kwiecień:
07.04 - godz. 15.00 = Walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze swks
20 - 21.04 Puchar Ziemi Świętokrzyskiej , Starachowice
25.04 - KPP Białobrzegi
26.04 - KPP Białobrzegi
27 Kwiecień I runda Wareckiej Ligi Strzeleckiej -( zmiana terminu )
28 Kwietnia TRIGUN - Siedlce (zawody : KARABIN, PISTOLET, STRZELBA)

Maj:
5 Maj I runda Siedlecka Flinta - Siedlce
11.05 - IPSC Action Air L2 - Warka
12.05 - Młodziezowe MIstrzostwa Warki w strzelectwie sportowym
18.05 - wyszkolenie strzeleckie Rosomak
24 - 26.05 II runda Pucharu Polski (sk) , Warszawa
25.05. - wyszkolenie strzeleckie Rosomak
26.05 - Zawody pucharu WTKF- Wesoła (HFT2)
26.05 - trening , trening i trening

Czerwiec:
02.06. - SWKS dla dzieci
2 Czerwiec II Runda Siedlecka Flinta - Siedlce
04.06 KPP Grójec
05.06 KPP Grójec
06.06 KPP Grójec
07.06 - 10.00 - wyszkolenie strzeleckie Rosomak
08.06 - 9.00 - 13,30 - wyszkolenie strzeleckie Rosomak
8 .06 -14,00 II runda Wareckiej Ligi Strzeleckiej
15.06 - Wareckie Spotkania Czarnoprochowe
16.06 - Wareckie Spotkanie Czarnoprochowe
16.06 - Puchar WTKF -Wesoła (HFT2)
17.06 - szkolenie służb ochrony sejmu
18.06 - KPP Kozienice
19.06.- KPP Kozienice
28 - 30.06 III runda Pucharu Polski (sk) , Starachowice

Lipec:
02.07 - Altana - Msza Misyjna
06.07 - Altana - spotkanie grupy AA
18.07 - Altana - Klub złotego wieku
20.07 - Zawody w strzelaniu dynamicznym


Sierpień:
04.08 - Harpagan 2013
09.08 - altana- pasowanie Piotra
17-18.08 Mistrzostwa Polski IPSC Action Air - Warka
25 Śierpnia TRIGUN - Siedlce (zawody : KARABIN, PISTOLET, STRZELBA)
30.08 - strzelanie dla gosci sielanki

Wrzesień:
01.09 - strzelanie z AK dla sponsorów
07.09- altana ognisko misyjne
05 - 08.09 Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn (sk) , Wrocław
14.09 - termin uźyczony dla KZR Lok - za porozumieniem stron
14-15.09 HUNTER Kalety (Między narodowe mistrzostwa Polski organizowane przez klub Hunter w Kaletach)(HFT2)
24.09 - KPP Kozienice
25.09. - KPP kozienice
27.09 - strzelanie dla podmiotu zew. org. swks
28.09 - strzelanie dla podmiotu zew. org. swks + gril dla dzieci
29 Wrzesień III runda Wareckiej Ligi Strzeleckiej
30 - szkolenie sejm - termin za porozumieniem stron zapożyczony od kzr

Październik:
01.10 - termin za porozumieniem stron zapożyczony od kzr
03 - 06.10 Finał Pucharu Polski (sk) , Wrocław
6 Październik III Runda Siedlecka Flinta - Siedlce
13 października - Wesoła - Zamknięcie Pucharu WKFT - Mistrzostwa Warszawy(HFT2)
19 - 20.09 - Mistrzostwa Europy IPSC ASG Wielka Brytania
21.10. - KPP Kozienice
22.10. - KPP Kozienice
24.10 - pracujemy szpadlami godz,17.30
25,10 - 8.00 trening
26.10 - altana - klub złotego wieku
27 Październik IV Runda + finał Wareckiej Ligi Strzeleckiej
29.10. - szkolenie dla służb ochr. termin zapozyczony w uzgod. z kzr


Listopad:
09.11 - termin przekazany do ewentualnego wykorzystania dla potrzeb kzr lok
10 .11 - godz. 10.00 Zawody Niepodległościowe
17 Listopad IV Runda + Finał Siedlecka Flinta - Siedlce
19.11 - kpp Białobrzegi
20.11. - kpp Białobrzegi
24.11 godz. 9.00 - 12.00 - trening swks

Grudzień:

31,12,2013 -9.00 - 13.00 trening swks
guten
Administrator
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 mar 2009, 22:18

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron