Kalendarz 2016

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderatorzy: maciejmarcin, Szef strzelnicy

Kalendarz 2016

Postprzez guten » 29 lis 2015, 22:54

Niedzielne strzelania - w przypadku braku wpisu dyżurnego do terminu - strzelanie niedostępne dla osób z poza SWKS i Kzr Lok
wykaz prowadzących strzelania
- Darek tel 606745930
-Marek tel 796531455
- Cezary tel 504200016
-Piotr tel 606921652
-Maciek tel.604504141


Styczeń
03.01. godz. 12.00 Niedziela strzelecka -
06.01 - godz. 9.00 - 15.00 rezerwacja strzelnicy, trenig strzelecki dla działu medycznego
10.01. godz. 12.00 Niedziela strzelecka -
17.01. godz. 12.00 Niedziela strzelecka
22.01- turniej strzelecki KZR i Jw 3411
23.01 - 8.00 - 10.00 Rosomak
23.01. 10.00 - 14.00 Trening Saro
24.01. godz. 12.00 Niedziela strzelecka - dyż. Darek K
27.01 godz.11.00-14.00 trening Kamil J
31.01. godz. 12.00 Niedziela strzelecka -

Luty
01.02 godz/ 9.30 - 12.00 trening Kamil J
05.02 godz. 10.00 - 13.00 trening Saro i inni
06.02. godz. 11.00-12.30 trening Piotr G.
07.02. godz. 12.00 Niedziela strzeleca
11,02 godz. 12.00 - 15.00 trening Kamil J
12.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Rafał T
13.02 godz. 11.00 - 12.00 trening Piotr G
14.02. godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
16.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Darek K
18.02 godz. 9.00 - 13.00 trening Kamil i Dominik
20.02. godz. 10.00 - 15.00 Trenig, przygotowanie praktyczne do patentów swks
21.02. godz. 12.00 Niedziela strzelecka - dyz. Aneta K
24.02 godz 10,00 - 14,00 trening Rafał T
27.02.godz. 10.00 - 14.00 trening Mariusz S
28.02. godz. 12.00 Niedziela strzelecka -
29.02 godz. 10.00 - 14.00 trening Jacek M

Marzec
03,03 godz. 10.00- 14.00 trening Rafał T
04.03. godz. 12,30- 16.00 trening Adrian K
06.03. godz. 12.00 Niedziela strzelecka- dyz. Aneta
07.03 godz. 9.00 - 13. 00 trening Kamil K
10.03 god. 12.00 - 14.00 trening kamil K
12.03 godz. 9.00 - 12.00 trenng Rafał T
13.03. godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
16.03 godz. 9.00 - 13.00 trening Saro
18.03 - gpdz. 9.00- 15.00 trening strzelecki swks, strzelanie precyzyjne
19.03. godz. 8.00 - 16.00-trening swks, strzelanie sytuacyjne,
20.03. godz. 10,00 - 17.00 Wystawa Broni- Centrum Edukacyjno-muzealne w Warce ( park na winiarach)
21.03 godz. 11.00-11.30 trening Artur W
21.03 godz. 13.00 - 18.00 III runda ligi szkolenej Kzr
27.03. godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
28.03 godz. 11.00 - 13.00 trening Paweł W
29.03 godz.10.00-14.00 trening Darek K i inni
31.03 godz. 16.00 - 18.00 trening Michał S


Kwiecień
02.04 godz. 10.00 - 14.00 trening Grzegorz G
02.04 godz. 14,00 - 17.00 trening Daniel M+przyjaciele klubowi z Litwy
3.04.2016 - godz. 10.00 - I Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
04.04 godz.15.00-16.00 trening michal s
07.0o4 godz. 9.00 - 14.00 kzr Trenig Tadeusz O dla młodziezy
07.04 godz. 16.30 - 18.30 trening Rafał S
09.04 godz 8,00 - 10,00 Rosomak. 10.00 - 15.00 Darek K szkolenie praktyczne , przygotowania do patentów swks
10.04.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
12.04 w godz. 13-18 IV runda Szkolnej Ligi Strz.
13.04 godz. 15.00 - 18.00 trening Michał S
14.04 godz.9.00 - 12.00 trening Piotr B
14.04 godz.19.30 zebranie walne sprawozdawcze
15.04 w godz. 9-14 trening dla LO Grójec
15.04 godz. 14.00 - 16.00 trening Marek C
15.04. - 17.04.2016, I runda Pucharu Polski (open) , Warszawa
16,04 godz, 9.00 - 15.00 trening Grzegorz B
17.04.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
18.04 - szkolenie straż marszałkowska
19.04 - szkolenie staż marszałkowska
20.04 - szkolenie staż marszałkowska
21.04 - szkolenie straz marszałkowska
21.04. - 24.04.2016, I runda Pucharu Polski , Wrocław
22.04 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
22.04 godz. 15.00 - 19.00 Trening Daniel M
23.04 godz. 15.00 - 18.00 trening Michał S
23.04 godz. 18.00 - 19.00 trening Piotr G.
24.04.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-Darek K
25.04 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
26.04 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
27.04 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
28.04 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
29.04 godz. 9.00 - 12.00 trening Radek K
29.04 godz.13.00 - 17.00 trening cesir i hamer


Maj
01.05.godz. 12.00 Niedziela strzelecka- dyż. Maciej M
02.05 godz. 11.00 - 13.00 Trening Darek K
02.05 godz. 15.00 - 19.00 trening Michał S, Kamil K
04.05 godz. 10.00 - 14.00 trening kzr dla zsp
06.05. godz. 9.30 - 12.30 trening Paweł W
07.05 - gminne zawody strzeleckie Osp Kzr
8.05.2016 - godz. 10.00 - II Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
09.05 godz. 17.00 - 18.00 trening Marek C
11.05 KPP Kozienice
11.05. godz. 15.00 - 19.00 trening Michał S
12.05. - 15.05.2016, II runda Pucharu Polski , Zielona Góra
14.05 godz. 9.00 Część teoretyczna KEP 1
14.05 - godz. 9.00 - 14.00 trening Aneta K
15.05 godz. 9.00 Młodzieżowe Mistrzostwa Warki w strzelectwie sportowym
15.05. godz. 12.00-15.00 niedziela strzelecka -
15.05 godz. 15.00 - czesc praktyczna KEP 1
18.05 -godz. 10.00 - 17.00 trening kzr dla zsp + V runda ligi szkolej ligi strzeleckiej Kzr
19.05 godz. 9.00 - 15.00 trenig KZR
20.05 godz. 14.00 - 19.00 trening Michał S , Piotr T
20.05. - 22.05.2016, II runda Pucharu Polski (open) , Tarnów
21.05 godz. 9.00- 14.-- trening Grzegorz B
21.05 godz. 9.00 - KEP2 teoria
21.05 godz. 14.00 - 18.00 praktyka KEP2
22.05.godz. 12.00-15.00 Niedziela strzelecka-
22.05.godz. 15.00 KEP2 Praktyka
25.05.KPP Kozienice
27.05 w godz. 9-14 Powiatowe Zaw. Strz. dla Szkół Ponadgimn
27.05 godz.18.00-19.30 trening Daniel Mį
28.05- godz. 9.00 - 14.00 trening Piotr B
29.05 - godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
30.05 - szkolenie straz marszałkowska

Czerwiec
01.06 - szkolenie straż marszałkowska
02.06 - szkolenie straż marszałkowska
02.06. - 05.06.2016, III runda Pucharu Polski Ustka,CP Starachowice
04.06 IV runda woj. zawodów Kzr Lok
05.06.godz. 13.00 - 17.00 Dzień Dziecka w SWKS - Otwarty dzien swks
06.06 godz. 11,30 m- 15,00 trening Paweł W
06.06 godz. 15.00 - 19.00 trening Michał S
07.06 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
07.06 godz. 15.00 - 18.00 trening Michał S
07.06 godz. 18.00 prace porzadkowe
08.06 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
10.06 godz. 12.00 - 18.00 trening Aneta K
11.06 godsz. 9.;00 - 14.00 Zawody Kzr
11.06 godz. 15.00 trening Aneta K
12.06.godz. 12.00 Niedziela strzelecka- dyż. Aneta K
13.06 szkolenie straz marszałkowska
14.06 szkolenie straż marszałkowska
15.06 szkolenie straż marszałkowska
16.06 szkolenie straz marszałkowska
17.06 godz. 13.00-17.00 Trening sekcja CeSiR
17.06 godz. 17.00- 19.00 trening Michał S
17.06. - 19.06.2016, III runda Pucharu Polski (open) Starachowice
18.06. 9.00 - 15.00 KZR Lok Memoriał Kossakowskiego
19.06 godz.9.00 Zawody kontrole swks( z licencją, bron i amo własne)
19.06.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
21.06 godz. 9.00 - 15.00 KPP Kozienice
21.06. godz. 15.00 - 19.00 trening Darek K
22.06 . godz. 9.00 - 12.00 , 17,00 - 20.00 trening Darek K
23.06. godz. 9.00 - 11.00 trening Darek K
23.06 godz. 17,00 altana grill Panie uczycielki i mamuski
24.06 godz. 8.00 - 10.00 trening Darek K
25.06 godz. 9,00 - 14,00 trening Grzegorz B
25.06 godz. 15.00- 18.00 trening Paweł W
25.06 godz. 18.00 - 22.00 trening Bartek S
25.06.godz. 17.00 altana Waldek M
26.06.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-

Lipiec
02 lipiec od godz. 9-18 Zawody Strz. Powiatowe OSP+ samorzadowe
03.07.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
04.07 - straż marszałkowska
30.06. - 03.07.2016, Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn , Wrocław
07.07 godz. 11.00 - 13.00 trening Saro
08.07. godz. 18.00 trening Bartek S
09.07 godz. 9.00 sprawdzian praktyczny
09.07 godz. 9.00 - 15.00 trening Mariusz S
10.07.godz. 12.00 Niedziela strzelecka
11.07 - straż marszałkowska
13.07 godz. 16.00 - 18.00 trening Darek K
14.07 godz. 9.00 - 15.00 trening Darek K
17.07.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
17.07 godz. 18.00 - 21.00 trening Bartek S
18.07 - straż marszałkowska
24.07.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
24.07 godz. 17.00 - 21.00 trening Bartek S
25.07 -straż marszałkowska
28.07 godz. 14.00 - 15.00 trening Ola W
29.07 - 17.00 - 20.00 trening Aneta K
30.07 godz. 8.00 - 12.00 trening Darek K
30.07 godz. 18.00 Piknik strzelecki SWKS
31.07.godz. 12.00 NIedziela Strzelecka

Sierpień
04.08. godz. 9.30-13.00 trening Adrian K
06.08 godz. 9.00 - 12.00 trening Paweł W
06.08 godz. 17.00 - 21.00 renig Bartek S
07.08 godz. 12.00 Niedziela strzelecka
10.08. godz. 17.00 - 21.00 trening Barek K
11.08 godz. 10.00- 13.00 trening Maciek M
11.08.godz. 15.00 -19.00 trening Kamil J
12.08 godz. 11.00- 13.00 trening Kzr
13.08 godz. 9.00 - 13.00 trening Maciek M
13.08. godz. 13.00 - 15.00 trening Mariusz s
14.08.godz. 12.00 Niedziela strzelecka- dyz. Maciek M
16.08 godz. 13.30-16.00 trening cesir
19.08 godz. 17.00 - 20.00 trening Bartek S
20.08 godz. 18.00 - 20.00 trening Saro
21.08 godz.9.00 Zawody kontrole swks( z licencją, bron i amo własne)
21.08.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
22.08 godz. 17.00 - 19.00 trening Michał S
25.08 godz. 13.00 - 17.00 trening Kzr
26.08 godz. 9.30 - Trening Darek
27.08 godz. 8.00 - 18.00 zawody samorzadowe i OSP(kzr)
27.08. godz. 18.00-20.00 trening Daniel M i Janusz K
28.08 godz. 7.00 trening Kamil plus inni z klubu
28.08.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
30.08 godz. 9.00 - 12.00 trening Cesir

Wrzesień
02.09 godz. 7.00 - 9.00 trening Aneta K
03.09 godz 9.00 - 12.00 trening Aneta K
03.09 godz. 9.00-17.00 KEP3 teoria +praktyka
03.09 godz. 17.00 - 20.00 trening Bartek S
04.09.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
04.09 godz, praktyka KEP3
06.09 godz. 9.30-15.00 trening Piotr B
08.09 godz. 13.00 - 15.30 trening Michał S
09.09 godz. 12.00 -15.00 trenig Kzr
10.09 godz. 9.00 - 17.00 zawody Kzr
10.09 godz. 17.00 - do konca dnia- zakaz strzelania z uwagi na uroczystosc otwarcia Orlika na stadionie
11.09.2016 - godz. 10.00 - III Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
14.09 KPP Kozienice
15.09 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
16.09 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
17.09 godz. 9.00 - 13.00 trening KZR
16.09. - 18.09.2016, Mistrzostwa Polski (open) , Wrocław
18.09.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
19.09 godz. 9.00 - 13.00 trening Grzegorz B
20.09 godz. 9.00 - 15.00 Straz Marszałkowska
21.09 godz. KPP Kozienice
22.09. godz.9.00 - 13.00 trening Piotr B
23.09 godz. 16.00 - 19.00 trening Kamil J
24.09 godZ.7.00 - 9.00 trening Arek R
24.09 godz.,15.00- 17.00 trening Kzr
25.09 godz. 9.00 Zawody klubowe "poker strzelecki"
25.09.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
26.09 straż marszałkowska
27.09 straż marszałkowska
28.09 straz marszałkowska
29.09 straz marszałkowska
29.09. - 02.10.2016, Finał Pucharu Polski (open) , Wrocław

Październik
01.10 godz. 9.00 - 14.00 trening Grzegorz B, Bartosz S
02.10.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
03.10 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
04.10 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
05.10 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
06.10 godz. 9.00 - 15.00 KPP Grójec
08.10 godz. 9.00 KEP4 teoria,
08.10 godz. 14.00 KEP 4 praktyka , strzelanie
09.10.2016 - godz. 10.00 - IV Runda Ligi Strzeleckiej SWKS
09.10.2016 godz. 15.00 KEP4 strzelanie
10.10 straz marszałkowska
11.10 straz marszałkowska
12.10 straż marszałkowska
13.10 straż marszałkowska
14.10 godz. 10.00 - 17.00 trening Adrian K
15.10 godz. 8.00-10.00 trening Bartosz S
15.10 godz. 10.00 -14.00 trening Grzegorz Cukiernik
16.10.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
18.10 9.30 - 17.00 trening ZSP
20/10 - I runda ligi szkolenj Kzr
23.10.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
28.10.godz. 9.00 - 15.00 trening Bartek S, Kamil K
29.10.godz. 10.00 - 13.00 trening Grzegorz B
30.10.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-

Listopad
05.11 godz. 9.00 - 12.00 trening KZR
06.11.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
08.11 godz. 10.00-14.00 trening Kamil J
11.11.2016 - godz. 11.00 - zawody Niepodległośc
12.11 godz. 8.30 - 10.30 trening Łukasz D
16.11 godz. 12.00 - 16.00 trening Dominik S
19.11 godz. 13.00 - 17.00 trening KZR
20.11.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
22.11 godz. 9.00 - 12.00 trening Kamil J
23.11 godz. 9.00 - 13.00 trening Bartek S
24.11 godz. 18.00 - 19.30 trening Kamil J
26.11 godz. 7.00 - 9.00 trening Darek K
27.11.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
28.11 II runda szkolnej Ligi strzeleckiej Kzr

Grudzień
02.12;godz. 18.00 Zawody Mikołajkowe SWKS
03.12 godz. 9.00 - 12.00 trening Kzr
4.12.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
11.12godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
12.12.godz. 10.00 - 14.00 trening Piotr fryzjer
16.12 godz. 9.00 - 12.00 trening kamil K
17.12 godz. 10.00 - 13.00 Trening Grzegorz Jagodzianka
18.12.godz. 12.00 Niedziela strzelecka-
2412 godz. 10.00 - 12,00 trening Marcin Cz
guten
Administrator
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 mar 2009, 22:18

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron