Złoto i 3 brązy

Takim dorobkiem medalowym zakończył się start reprezentacji strzelców SWKS Warka w Mistrzostwach Mazowsza IPSC Action Air.

W odbywających się w dniach 18-19 lutego w Błoniu zawodach, wystartowała 5-osobowa reprezentacja Stowarzyszenia Warecki Klub Strzelecki w składzie: Katarzyna Rybarczyk, Piotr Gawroński, Kamil Nowociel, Łukasz Piekarniak i Piotr Wojsa. Tradycją jest już, że wareccy strzelcy pokazują się z dobrej strony w zawodach Ligi Action Air. W kategorii „Lady” trzecie miejsce zajęła Katarzyna Rybarczyk a w kategorii „Junior”, również trzecie miejsce zajął Kamil Nowociel. Drużynowo SWKS uplasował się na 3 miejscu.

W klasyfikacji ogólnej Mistrzostwo Mazowsza IPSC Action Air 2012 wywalczył Piotr Gawroński. Łukasz Piekarniak zajął 11 a Piotr Wojsa – 21 miejsce. Najbliższe zawody zaliczane do klasyfikacji Ligi Action Air odbędą się 11 marca w CeSiR w Warce! Już dziś zapraszamy do startu lub kibicowania. Pamiętajcie o zabraniu okularów ochronnych.

W tym roku naszych strzelców IPSC Action Air czekają jeszcze zmagania na zawodach m.in. w Bytomiu, Krakowie, Nowej Soli, Warszawie, Błoniu i Poznaniu.

Zdjęcia: Marek Frejnik