Kalendarz 2021

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderatorzy: maciejmarcin, Szef strzelnicy

Kalendarz 2021

Postprzez maciejmarcin » 04 gru 2020, 10:55

Niedzielne strzelania -strzelnica dostępna tylko dla członków KŻR i SWKS od godz.9:00-11:00 strzelanie 100m od godz.11:00-15:00 strzelanie 50m
W soboty parzyste rezerwacja KŻR, soboty nieparzyste SWKS
Środy od godz. 17:00 trening IPSC dla SWKS
wykaz prowadzących strzelania
-Maciek tel.604504141
-Marek tel. 796531455
-Witek tel. 602583669
-Piotr T tel. 505721538
-Sekcja IPSC Kuba- tel. 697945366
- trening taktyki bojowej Przemek -tel. 504449945

Styczeń
01.01 godz. 9-11 trening Przemek F
02.01 godz 8-12 trening Michał R
03.01 niedziela strzelecka
04.01 godz.10-14 trening Piotrek. T
05.01 godz. 11:30-14 trening Patryk Z
06.01 godz.10-13 trening Błażej
06.01 godz 13-14 trening Mikołaj S
09.01. godz. 9-11 trening Maciek
09.01 godz. 12-14 trening Wiktor I
12.01 godz 8-12 trening Paweł i Piotr
13.01 godz. 11-13 trening Witek
14.01 godz. 12-15 trening Marcin Cz
15.01 godz. 12-14 trening Adam G
16.01 godz. 8-16 rezerwacja KŻR

17.01 niedziela strzelecka
20.01 g0dz 9-11 trening Maciek
21.01 godz 11-13 trening Błażej
22.01 godz 9-11 trening Adam+Witek
22.01 od godz. 11 prace porządkowe w bunkrze
23.01 do godz. 11 rezerwacja KZR
23.01 od godz. 11 prace porządkowe w bunkrze
24.01 niedziela strzelecka
27.01 godz 8-10 trening Patryk Z
27.01 godz 13-15 trening KŻR
28.01 godz. 9-11 trening Jacek W
28.01 godz. 11-13 trening Adam G
29.01 godz 9-11 trening Michał R
30.01 do godz. 13 trening KŻR
30.01 godz. 13-15 trening Przemek F
Luty
01.02 od godz 14 trening KZR
03.02 godz 8-12 trening Paweł i Piotr
03.02 godz 12-15 trening Maciek
. godz. 15-17 trening Adam G
03.02 od godz 17 trening IPSC
04.02 godz 11-12 trening Maciej D
05.02 godz. 11-13 trening Witek P
05.02 godz. 13-15 trening Sławek N
06.02 godz 8-10 trening Paweł W
08.02 godz. 10-15 trening Jacek W
09.02 godz 10-12 trening Maciej C
11,02 godz 14-16 trening Wiktor I
13.02 godz 8-13 trening Błażej
13.02 godz 13-15 trening Przemek F
13.02 godz. 15-17 trening Daniel W
16.02 godz. 14-16 trening Adam F
17.02 godz. 9-11 trening Patryk Z
17.02 godz.12-16 trening Kuba A
18.02 godz. 11-14 trening KZR
18.02 godz 14-16 trening Wiktor I
19.02 godz. 8-10 trening Przemek F
19.02 godz. 10-12 trening Michał R
21.02 godz 9- Zawody karabin zimowy 7,62
22.02 godz. 12-14 trening Adam G
22.02 godz. 14-15 trening Witek P
23.02 godz.9-12 trening Janusz K
24.02 godz. 14-16 trening Patryk Z
24.02 od 16 trening Kuba
25.02 godz. rezerwacja KŻR
26.02 godz. rezerwacja KŻR
27. 02 godz. 9-12 trening Maciek
27.02 godz. 12-15 trening Witek
28.02 rezerwacja KŻR

Marzec
02.03 godz. 10-13 trening Wojciech W
02.03 godz 13-15 trening Adam G
03.03 godz 8-11 trening Piotr i Paweł
03.03. godz 11-12 trening Maciek D
Sroda godz. 15-17 trening Adam G
04.03 godz. 14-16 trening Adam F
05.03 godz.13-15 trening Przemek F
07.03 godz 8- egzamin sprawdzający
07.03 godz. 9:00 Walne zebranie SWKS
07.03 godz. 9:15 Walne zebranie SWKS drugi termin
08.03 godz.12-14 trening Adam G
09.03 godz. 8-10 trening Patryk Z
11.03 godz. 15-17 trening Adam i Kasia
12.03 godz 12-14 trening Adam G
13.03 godz.9-12 trening Mariusz T
13.03 godz.12-15 trening Adam F
15.03. godz. 9-14 trening Jacek W
17.03 godz.8-11 trening Piotr i Paweł
17.03 godz 12-15 trening Kuba A
18 .03 Rezerwacja KPP Grójec
20.03 rezerwacja SWKS
20.03 od godz. 12:00 zamkniete
23.03 godz. 8-11 trening Piotr i Paweł
23.03 godz. 14-16 trening Mikołaj S
24.03 godz. 11- 14 trening Wojciech W
24.03 godz 14-16 trening Adam G
25.03 godz. 7-10 trening Paweł W
25.03 godz. 14-16 trening Adam F
26.03 godz.10-14 trening Marcin C
27.03 rezerwacja KŻR
27.03 godz. 14-16 rezerwacja KS Warka
30.03 godz 15-17 trening Błażej
30.03 godz. 17-19 trening Patryk Z
31.03 godz.14-16 trening Adam G

Kwiecień
01.04 godz.15-17 trening Darek W
02.04 godz. 16-19 trening Michał R
03.04 godz. 13-15 rezerwacja KS Warka
06.04 godz. 15-17 trening Pascal
07.04 godz 15-17 trening Adam G
11.04 godz 15:00- Trening Kadry SWKS + I runda WLW - zmiana terminu
13.04 godz. 14-17 trening Wiktor
14.04 godz. 17-19 rezerwacja KS Warka
15.04 godz. 8-11 trening Paweł i Piotr
17.04 godz. 12-15 trening Adam G
17.04 godz. 15-17 rezerwacja KS Warka
18.04 Warecka Liga Strzelecka SWKS o Puchar 700-lecia Warki – Turniej 1 - Zmiana terminu
18.04 godz. 15.00 Nadzwyczajne Walne Zebranie SWKS
16-18.04 I Runda Pucharu Polski (open) Bydgoszcz - Zmiana miejsca i terminu rozgrywania zawodów.
21.04 godz. 10-13 trening Błażej
21.04 godz.13-16 trening Adam G
22.04 godz. 8-11 trening Piotr i Paweł
22.04 godz. 11-14 trening Michał P
22-25.04 I Runda Pucharu Polski Bydgoszcz - zamiana zasad uczestnictwa tylko kadra narodowa - info na stronie PZSS
26.04 godz 9-13 trening Jacek W
26.04 godz. 13-15 trening Mikołaj N
26.04 od godz. 15 trening KZR
27.04 godz.11-13 trening Sławek N
27.04 godz. 16-19 trening Patryk Z
28.04 godz11-13 trening Mikołoj S
28.04 godz. 13-15 trening Witold D
28.04 godz 15-17 trening Adam G
29.04 godz.9-11 trening Grzegorz M
29.04 godz 11-13 trening Mikołaj N
29.04 godz. 15 - trening Pascal F
29.04 godz.10-12 trening Grzegorz M
30.04 godz. 9-13 trening Robert D
30.04 godz. 14-16 trening Wiktor I
30.04 godz. 17-19 trening Patryk Z

Maj
01.05 godz. 7-10 trening Adam F

03.05 trening KZR
05.05 godz. 13-15 trening Adam G
05.05 godz. 15-17 trening Adam F
06.05 godz. 13-15 trening Mikołaj N
06.05 godz 15-17 trening Wiktor I
07.05 godz.12-15 trening Adrian B
08.05 KŻR
09.05 niedziela strzelecka do 14
09.05 godz. 15:00 I Runda WLW
10.05 godz. 16-19 trening Michał R
11.05 godz 9-11 trening Maciek D
11.05 godz.14-16 trening Wiktor I
12.05 godz 15-17 trening Adam G
13.05 godz. 9-11 trening Marek R
13.05 godz. 12-14 trening Janusz K
13-16.05 II Runda Pucharu Polski Wrocław - zamiana zasad uczestnictwa tylko kadra narodowa - info na stronie PZSS
14.05 godz.9-12 trening Maciek M
14.05 godz. 11-14 trening Paweł S
15.05 godz. 7-9 trening Paweł W
15.05 godz. 9-12 trening Witek P
15.05 12-15 trening Tomek. G
15.05 godz. 15-18 trening Piotrek T
16.05 Warecka Liga Strzelecka SWKS o Puchar 700-lecia Warki – Turniej 1
17.05. godz 8-12 trening Patryk Z
18.05 godz.6-14 rezerwacja KPP Grójec
18.05. godz. 15 - 17 rezerwacja
19.05 godz.6-14 rezerwacja KPP Grójec
19.05 godz 14-16 trening adam G
20.05 godz. 8-11 trening Janusz K
20.05 godz. 11-13 trening Przemek F
20.05 godz 14-16 trening wiktor I
20 .O5 godz 16-26 trening Maciek
21.05 godz. 9-13 rezerwacja KPP Grójec
21.godz. 14-16 trening Pascal
21.05 godz 16-18 trening Adam F
22.05 rezerwacja KŻR
23.05. niedziela Strzelecka dyż Maciek
24.05 godz. 9-12 trening Błażej
24.05. godz.12-15 trening Witold. D
25.05. godz. 14-16 trening Wiktor I
25.05. godz. 16-18 trening KZR
26.05 godz. 8-10 trening Piotrek B
26.05 godz.12-14 trening Robert A
26.05 godz 14-16 trening Adam G
27.05 godz 9-18 trening KZR
28.05 godz.6-13 rezerwacja KPP Grójec
28.05 godz 13-16 trening Tomasz G
28.05 godz. 16-18 trening Adrian B
29. 05 godz. 11-15 rezerwacja
29.05 godz. 15-18 trening taktyki bojowej Przemek
29.05 godz. 18-20 trening Jacek W
30.05 godz - II Runa Pucharu Polski OPEN - Starachowice
30.05 niedziela strzelecka
31.05 godz. 9-12 trening Błażej

Czerwiec
01.06 godz.8-12 trening Janusz K
01.06 do godz 17 prace na strzelnicy
01.06 godz. 17-19 trening Adam F
02.06 do godz 17 prace na strzelnicy
03.06 godz. 9-12 trening Beata M
03.06. godz. 12-15 trening Konstantin W
03-06.06 III Runda Pucharu Polski Wrocław - zamiana zasad uczestnictwa tylko kadra narodowa - info na stronie PZSS
04.06 godz. 9-12 trening Witek P.
04.06 godz. 12-14 trening Adam G
04.06 godz.18-20 trening Wojciech W
05.06 rezerwacja KZR
06. 06 Warecka Liga Strzelecka SWKS o Puchar 700-lecia Warki – Turniej 2
o7.06 do godz 17 prace na strzelnicy
08.06 godz. 10-12 trening Witold D
08.06 godz 12-14 trening Mikołaj N
08.06 godz. 14-16 trening Wiktor I
08.06 godz. 16-19 szkolenie na patent strzelecki
09.06 godz. 9-11 trening Witold.P
09.06 godz. 11-12 trening Maciek. D
09.06 godz 12-14 trening Robert A
09.06 godz. 14-16 trening Adam G
10.06 godz 7-10 trening Janusz K
10.06 godz.10-13 trening KŻR
10.06 godz. 13-14 trening Maciek.D
10.06 od godz. 14 pracę na strzelnicy
11.06 godz. 9-12 trening Maciek M
11.06 od godziny 15 trening KŻR
11.06 godz. 17.00 rezerwacja altana
12.06 godz. 11-13 trening Maciek
12.06 swks
13.06 do godz.15 strzelnica nieczynna
13.06 godz 15:00 - II Runda WLW
14.06 godz. 8-10 trening Pascal
15.06 godz. 14-16 trening Wiktor I
15.06 godz. 16-18 trening Adam F
16.06 godz. 12-14 trening Robert A
16.06 godz. 14-16 trening Adam G
17.06 Godz. 9-12 trening Witek.P
17,06 godz. 15-18 trenig Adrian B
17-20.06 Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn Wrocław
18.06 godz. 9-12 trening Robert D
18.06 godz. 12-15 trening Maciek M
18.06 od godz. 15 trening KZR
19.06 Memoriał Kosakowskiego
20.06 I Wielobój strzelecki SWKS
21.06 godz. 8-11 trening Michał R
21.06 godz.17-20 trening Patryk Z
22.06 godz. 9-13 rezerwacja KPP Grójec
22.06. godz. 14-16 trening Wiktor I
23.06 godz.6-13 rezerwacja KPP Grójec
23.06 godz.13-17 trening KZR
23.06 godz. 17-18 trening Kuba A
23.06 od godz. 18 rezerwacja KS Warka
24.06.godz.6-13 rezerwacja KPP Grójec
24.06 godz 14-18 trening KZR
24.06 godz. 18-21 trening IPSC
25.06 godz. 9-13 rezerwacja KPP Grójec
25.06 godz. 13-16 trening Maciek M
25.06 godz. 16-18 trening Adrian B
25-27.06 Mistrzostwa Polski (open) Bydgoszcz
26.06 do godz. 16 SWKS
26.06 godz. 8-11 trening Przemek Ż
26.06 godz 11-13 trening Krzysztof G
26.06 od godz. 16 KŻR
27.06 rezerwacja KS Warka
29.06 godz.8-10 trening Janusz K
29.06 godz.10-13 trening Krzysiek W
29.06 godz. 14-16 trening Wiktor I
30.06 godz.14-17 szkolenie na patent


Lipiec
01.07 godz. 7-10 trening Przemek F
01.07 godz 10-20 trening KŻR
02.07 godz11-14 trening Adam F
02.07 godz.14-16 trening Wiktor I
02.07 godz. 17-20 trening Adam G
03..07 Zawody OSP
04.07 niedziela strzelecka
04.07 Piknik Militarny Mniszew
05.07 godz 8-10 trening Przemek Ż
05.07 godz. 10-14 trening Piotrek T
05.07 godz.14-16 trening Wojciech W
05.07 godz 16-18 trening Adam G
05.07 godz. 18.00 - 21.00 trening Daniel i Tomek
06.07 godz.10-13 trening Krzysiek W
06.07 godz.14-22 trening KŻR
07.07 godz. 12-15 trening Adrian B
07.07 godz. 17-19 trening Przemek F
08.07 godz. 6-22 trening KŻR
09.07 godz. 14-16 trening Wiktor I
09.07 godz 17-20 trening Michał R
10.07 rezerwacja KŻR
11.07 niedziela Strzelecka dyż. Maciek
13.07 godz. 14-16 trening Wiktor I
14.07 godz. 7-9 trening Piotr i Paweł
14.07 godz. 15-17 trening Adam G

15.07 godz. 10-14 trening Robert Ch.
17.07 SWKS
17.07 godz. 8-11 trening Piotr i Paweł
18.07 godz 15:00 Trening Kadry SWKS
19.07 godz. 18-21 trening Wojciech W
20.07 godz. 8-14 trening KŻR
20.07 godz. 14-16 trening Wiktor I
20.07 godz.17-20 trening Przemek F
21.07 godz. 11-16 trening Grzegorz B
22.07 godz.10-12 trening Witold D
22.07 godz. 15-18 trening Robert Ch
22.07 godz. 18-20 Trening Grzegorz M
23.07 godz 12-14 trening Witek P
23.07 godz. 14-16Trening Grzegorz M
23.07 godz. 16-20 szkolenie na patent strzelecki
24.07 sobota KŻR
25.07 Niedziela Strzelecka
25.07 godz 15:00 Trening Kadry SWKS
26.07 godz. 9-12 trening Janusz K
27.07 godz. 11-14 trening Piotrek T
27.07 godz. 14-16 trening Wiktor I
27.07 godz 18-20 trening Przemek F
28.07 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
29.07 godz. 10-12 trening Mikołaj N
29.07 godz 12-15 trening Miłosz M
29.07 godz.15-19 trening Adam F
31.07 sobota SWKS
31.07 godz.8-11 trening Piotr i Paweł

Sierpień
01.07 niedziela Strzelecka
02.08 godz. 15-17 trening Adam F
03.08 godz.11-14 trening Krzysiek i Daga
03.08 godz.14-16 trening Wiktor I Odwołane
03.-08 godz 16-18 trening KŻR
04.08 godz. 12-14 trening Robert A
04.08 godz. 15-17 trening Adam G
04.08 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
05.08 Godz.9-12 trening Witold P
05.08 godz.12-14 trening Błażej
05.08 godz.14-... trening Mateusz W
06.08 godz.8-10 trening Janusz K
06.08 godz10-12 trening Magda S
06.08 godz. 12-20 rezerwacja KŻR
07.08 II Wielobój strzelecki SWKS
07.08 od godz.18 rezerwacja Altana
8.8 Niedziela Strzelecka
8.08 godz 15:00 Trening Kadry SWKS + III Runda WLW
09.08 godz 9-15 trening KŻR
10.08 godz. 9-15 trening KŻR
10.08 godz. 15-18 trening Michał R
10.08 godz. 18-19 trening Mikołaj S
11.08 godz. 9-12 trening Patryk Z
11.08 godz.12-15 trening Adam F
11.08 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
13.08 godz. 10-13 trening Paweł S
14.08 sobota KŻR
15.08 rezerwacja KŻR
16.08 od godz. 17 rezerwacja KZR
17.08 godz. 9-12 trening Adam F
18.08 godz. 13-15 trening Robert A
18.08 godz. 15-17 trening Adam G
18.08 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
19.07 godz 17-20 trening Wojciech i Paulina
20.08 godz. 10-12 trening Marcin D
20.08 godz. 17-20 trening Paweł S
21.08 sobota SWKS
21.08 godz. 8-12 trening Przemek F
21.08 godz 13-15 trening Maciek M
21.08 godz. 16-20 trening Przemek Ż - odwołane
21.08 godz 17-19 rezerwacja KS Warka
21.08 godz 19-20 trening Maciek M
22.08 Niedziela Strzelecka
22.08 godz 15:00 Trening Kadry SWKS
23.08 godz. 15-18 trening Krzysztof i Dagmara
24.08 godz.17-20 trening Wojciech i Paulina
25.08 godz.13-15 trening Robert A -odwołane
25.08 godz.15-17 trening Adam G -odwołane
25.08 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
26.08 godz. 12-14 trening Witold D - odwołane
26.08 godz.15-17 trening Wiktor
26.08 godz. 17-20 trening Michał RI
27.08 godz. 9-12 trening Grzegorz B
27.08 godz. 7-9 trening Paweł W
27.08 godz. 12-15 trening Darek Ż
28.08 godz. 10-12 rezerwacja KS Warka
28.08 od godz 16 rezerwacja Altana dla AA
29.08 Niedziela Strzelecka dyż. Maciek
30.08 godz. 9-14 rezerwacja KPP Grójec
30.08 godz. 14-18 trening Jacek W
31.08 godz.9-13 trening Błażej

Wrzesień
01.09 godz. 13-16 trening Paweł S
01.09 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
02.09 godz. 9-11 trening Adam F
02.09 godz. 15-17 trening Wiktor I
03.09 godz 9-11 trening Witek P
03.09 godz. 15-17 trening Janusz K
03.09 godz. 17-19 trening Mariusz T
03-05.09 III Runda Pucharu Polski (open) Bydgoszcz
04.09 sobota KŻR
05.09 Warecka Liga Strzelecka SWKS o Puchar 700-lecia Warki – Turniej 3
06.09 godz.9-14 trening Piotr T
07.09 godz.15-17 trening Wiktor I
07.09 godz. 17-19 trening Mikołaj S
08.09 godz. 11-13 trening Paweł S
08.09 godz.17-19 rezerwacja KS Warka
09.09 godz. 10-13 trening Wojtek+ Paulina
09.09 godz. 13-15 trening Robert A
09.09 godz 15-17 trening Adam G
09.09 od godz 17 trening IPSC SWKS
10.09 godz. 10-13 trening Przemek Ż
10.09 godz. 13-16 szkolenie na patent strzelecki
11.09 sobota SWKS strzelnica zamknięta - Decyzja dyr. CESiR
11.09 godz. 7-9 trening Adam R - odwołane
11.09 godz.9-13 trening Przemek Ż -Odwołane
12.09 godz 15:00 Trening Kadry SWKS + IV Runda WLW
14.09 godz. 9-15 rezerwacja KŻR
14.09 godz. 15-17 trening Wiktor I
14.09 od godz. 17rezerwacja KŻR
15.09 godz 10-13 rezerwacja KŻR
15.09 godz. 13-15 trening Robert A
15.09 godz. 15-17 trening Adam G
15.09 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
16.09 godz. 10-13 rezerwacja KŻR
16.09 godz. 13-14 trening Adam G
16.09 rezerwacja KPP Kozienice - odwołane
16.09 godz. 15-17 trening Wiktor I
17.09 godz.10-13 rezerwacja KŻR
17.09 godz. 13-17 trening Paweł S
18.09 godz. 9.30 swks- prace remontowe w domkach i malowanie wyposazenia altany
18.09 sobota KŻR
19.09 niedziela strzelecka
19.09 trening Michał R - odwołane
20.09 - Straz Marszałkowska
21.09 rezerwacja KPP Kozienice
21.09 od 15 rezerwacja KŻR
22.09 do 17 Straz Marszałkowska
22.09 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
23.09 Straz Marszałkowska
24.09 godz. 9-12 trening KŻR
24.09 godz.12-14 trening Marcin D
24.09 godz. 15-17 trening Wiktor I
25.09 do godz.15 Straz Marszałkowska
25.09 sobota SWKS
25.09 godz. 14-16 trening Witek P
25.09 godz. 16-18 rezerwacja KS Warka
26.09 niedziela strzelecka
27.09 Straz Marszałkowska
28.09 do godz 14 rezerwacja KPP Grójec
28.09 godz. 15-17 Trening Wiktor I
29.09 do godz 14 rezerwacja KPP Grójec
29.09 godz. 14-17 trening Adam i Robert
29.09 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
30.09 do godz 14 rezerwacja KPP Grójec
30.09 godz.15-17 trening Wiktor I

Październik


01.10 do godz 14 rezerwacja KPP Grójec
02.10 sobota KŻR
03.10 niedziela strzelecka
04.10 Straz Marszałkowska
06.10 godz. 10-12 trening Sławek N
06.10 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
07.10 godz. 8-10 trening Janusz K
07.10 godz. 10-12 trening Darek Ż
09.10 sobota SWKS
09.10 godz 10-15 szkolenie na patent od 10:00 strzelba
10.10 niedziela strzelecka dyż Maciek
11.10 Straz Marszałkowska
30.09-3.10 Finał Pucharu Polski Starachowice
8-10.10 Finał Pucharu Polski (open) Bydgoszcz
08.10 do 14 rezerwacja KPP Grójec
09.10 godz. 15-17 rezerwacja KS Warka
12.10 rezerwacja KPP Kozienice
13.10 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
16.10 sobota KŻR
17.10 Warecka Liga Strzelecka SWKS o Puchar 700-lecia Warki – Turniej 4
18.10 Straz Marszałkowska
20.10 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
23.10 sobota SWKS
23.10 godz. 15-17 rezerwacja KS Warka
24.10 niedziela strzelecka
25.10 Straz Marszałkowska
27.10 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
30.10 sobota KŻR
31.10 rezerwacja KŻR

Listopad
03.11 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
06.11 sobota KŻR
07.11 niedziela strzelecka
07.11 godz. 14-16 rezerwacja KS Warka
10.11 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
11.11 - Niepodległościowe Zawody Strzeleckie SWKS o Puchar 700-lecia Warki
13.11 sobota SWKS
13.11 godz. 13:30-15:30 rezerwacja KS Warka
14.11 Rezerwacja KZR Patent
17.11 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
20.11 sobota KŻR
21.11niedziela strzelecka
24.11 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
27.11 sobota SWKS
28.11 niedziela strzelecka

Grudzień
01.12 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
04.12 sobota KŻR
04.12 Zawody mikołajkowe SWKS
05.11 niedziela strzelecka
08.12 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
11.12 sobota SWKS
12.11 niedziela strzelecka
18.12 sobota KŻR
15.12 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
19.12 godz 9- Zawody karabin zimowy 7,62
22.12 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
29.12 godz.17-21 trening IPSC SWKS Warka
25.12 sobota SWKS
26.12 niedziela strzelecka
Avatar użytkownika
maciejmarcin
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2013, 14:54

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron