Kalendarz 2022

Kalendarz zawodów oraz terminy zajętości strzelnicy.

Moderatorzy: maciejmarcin, Szef strzelnicy

Kalendarz 2022

Postprzez maciejmarcin » 18 lis 2021, 11:38

UWAGA ! od dnia 25.04.2022 zaczynamy remont kulochwytu z przodu osi strzeleckiej. W związku z pracami część treningów zostaje odwołana. Przewidywany czas prac do 13.05( w zależności od warunków atmosferycznych). Za utrudnienia przepraszamy. Prace będą wykonywane od rana do godz. 17:00


Rezerwacji strzelnicy dokonujmy w dni powszednie od godz.8:00 do godz.16:00
Niedzielne strzelania -strzelnica dostępna tylko dla członków KŻR i SWKS
W okresie Zimowym tj.Od 01.11 do 31.03 od godz.7-11 strzelanie 100m od godz.11-13 strzelanie 50m dla SWKS od godz.13 KŻR
Od 31.03 do 01.11 od godz.7-11 strzelanie 100m od godz.11-15 strzelanie 50m dla SWKS od godz.15 KŻR
Co druga sobota przemiennie SWKS/KŻR
Środy od godz. 16:00 trening IPSC dla SWKS
wykaz prowadzących strzelania
-Maciek tel.604504141
-Marek tel. 796531455
-Witek tel. 602583669
-Piotr T tel. 505721538
-Sekcja IPSC Kuba- tel. 697945366
- trening taktyki bojowej Przemek -tel. 504449945

STYCZEŃ
01.01 Sobota KŻR
02.01 Niedziela strzelecka
04.01 godz. 11-13 trening Michał R
05.01 od godz.16 Trening IPSC SWKS
06.01 godz.10-13 trening Witek P
07.01 godz. 9-13 trening KŻR
07.01 godz. 13-15 trening Sławek P
08.01 Sobota SWKS
08.01 godz. 8-10 trening Michał R
08.01 godz. 10-12 trening Piotr W
09.01 Niedziela strzelecka dyż Maciek
10.01 godz.10-12 trening Błażej
10.01 godz. 12-14 trening mikołaj N
12.01 godz. 10-12 trening Sławek P
12.01 godz. 14-16 trening Adam K
14.01 godz. 10-12 trening KŻR
14.01 godz.12-14 trening Piotr B - odwołane
15.01 sobota KŻR
16.01 niedziela strzelecka duż Witek
17.01 gogz. 12-15 trening Piotr T
19.01 godz. 8-10 trening Piotr B
19.01 godz. 10-12 trening Sławek P
19.01 od godz.16 Trening IPSC SWKS
20.01 godz.9-12 trening Patryk Z
22.01 Sobota SWKS
22.01 godz. 8-12 trening Piotr i Paweł - odwołane
22.01 godz.14-17 trening Michał R
23.01 Niedziela strzelecka dyż Piotrek
26.01 godz.10-12 trening Sławek P
26.01 od godz.16 Trening IPSC SWKS
28.02. godz. 12-14 trening Sławek N
29.01 Sobota KŻR
30.01 Niedziela strzelecka dyż- Piotrek
31.01 godz. 9-12 trening Piotrek T
31.01 godz. 13-15 trening Adam G


LUTY
02.02 godz. 10-12 trening Sławek P
02.02 od godz.16 Trening IPSC SWKS
03.02 godz. 7-9 trening Piotr B
03.02 godz.12-14 trening Maciej C
05.02 Sobota SWKS
05.02 godz.9-12 trening Maciek i Beata
06.02 Zawody Zimowe
08.02 godz. 7-9 trening Piotr B
09.02 godz.10-12 trening Sławek P
09.02 od godz.16 Trening IPSC SWKS
10.02. gogz. 11-13 trening Adam F
11.02 godz.10-12 trening Sławek P
11.02 godz. 12-15 trening Patryk Z
12.02 Sobota KŻR
13.02 Niedziela strzelecka dyż Maciek
14.02 godz. 14-16 trening Adam G
15.02 godz. 11-13 trening Adam K
15,02 godz. 14-16 trening Pascal F
16.02 godz.10-12 trening Sławek P
16.02 od godz.16 Trening IPSC SWKS
18.02 godz. 7-9 trening Piotr B
18.02 godz.10-12 trening Sławek P
18.02 godz. 12-14 trening KŻR
19.02 Sobota SWKS
19.02 od godz. 9:00 -12 szkolenie na patent Maciek
19.02 godz.12-15 trening Piotr B
20.02 Niedziela strzelecka dyż Witek
22.02 godz. 7-9 trening Piotr B
22.02 godz.11-15 trening Robert Ch
23.02 godz.10-12 trening Sławek P
23.02 od godz.16 Trening IPSC SWKS
24.02 godz. 9-12 trening Zbigniew K
24.02 godz. 12-16 trening Paweł S
24.02 godz.16-19 trening Arek G
25.02 godz. 9.20-19.00 trening Artur W
25.02 godz.10-12 trening Sławek P
26.02 Sobota KŻR
27.02 Rezerwacja KŻR
28.02 godz. 9.45 - 10.15
28.02 godz. 12-14 trening Sławek N


MARZEC
01.03. godz. 8-15 Straż Marszałkowska
02.03. godz. 8-15 Straż Marszałkowska
02.03 od godz.16 Trening IPSC SWKS
03.03 godz 11-14 trening Wojciech i Paulina
04.03 godz. 15-18 trening KŻR
05.03 Sobota SWKS
05.03 godz. 9-12 trening Maciek
05.03 godz.12-15 szkolenie na patent Maciek
06.03 Niedziela strzelecka dyż. Piotrek
07.03 godz. 8-10 trening Piotr B
07.03 godz.12-14 trening Mikołaj N
08.03 godz. 10-12 trening Witold D
09.03 godz.10-12 trening Sławek P
09.03 od godz.16 Trening IPSC SWKS
09.03.godz.13-15 trening Wiktor I
11.03 godz.10-12 trening Sławek P
10.03 godz. 14-16 trening Pascal
10.03 godz. 16 -18 Michał R
12.03 Sobota KŻR
12.03 godz. 9:00 Walne zebranie SWKS
12.03 godz. 9:15 Walne zebranie SWKS termin 2
13.03 Niedziela strzelecka dyż. Maciek
13.03 godz. 8:00 egzamin sprawdzający
14.03 godz. 9-11 trening Krzysztof I
14.03 godz. 12-15 trening Piotrek T
15.03 godz.9-11 trening Zbyszek S
15.03 godz. 13-15 trening Wiktor I
16.03 godz.10-12 trening Sławek P
16.03 od godz.16 Trening IPSC SWKS
17.03 godz.10-12 trening Witold i Michał
17.03 godz. 12-14 trening KŻR
18.03 godz.10-12 trening Sławek P
18.03 od godz. 15 szkolenie na patent Maciek
19.03 Sobota SWKS
19.03 godz. 9-12 szkolenie na patent Witek
20.03 Rezerwacja KŻR
22.03 godz. 9-12 trening Paweł S
23.03 godz.12-16 szkolenie na patent Maciek
23.03. godz. 8-15 Straż Marszałkowska - odwołane
23.03 od godz.16 Trening IPSC SWKS
24.03 godz.13-16 trening Maciej i Beata
24.03. godz. 8-15 Straż Marszałkowska - odwołane
25.03. godz. 8-15 Straż Marszałkowska - odwołane
25.03 godz 9-12 trening Zbigniew K
26.03 Sobota KŻR
26.03 godz. 15-17 rezerwacja KS Warka
27.03 niedziela strzelecka
28.03 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
29.03 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
30.03 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
30.03 od godz.16 Trening IPSC SWKS
31.03 godz. 9-13 trening Paweł i Robert D
31.03 godz. 13-15 trening Piotr B



KWIECIEŃ
01.04 godz.10-12 trening Sławek P
01.04 godz. 12-14 trening Piotr B
02.04 Sobota SWKS
02.04 godz. 9-12 szkolenie na patent Maciek
02.04 godz. 12-15 szkolenie na patent Maciek
03.04 Niedziela strzelecka
04.04. godz. 8-15 Straż Marszałkowska
04.04. od godz. 16 kurs prowadzącego strzelanie
05.04. godz. 8-15 Straż Marszałkowska
05.04. od godz. 16 kurs prowadzącego strzelanie
06.04 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
06.04. od godz. 16 kurs prowadzącego strzelanie
06.04 od godz.16 Trening IPSC SWKS - odwołany
07.04 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
07.04 godz. 16-18 trening Paweł S
08.04 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
08.04 godz. 15-17 trening Adam G
o8.04 godz.17-20 trening Michał R
08-10.04 I Runda PP Open Bydgoszcz
09.04 Sobota KŻR
09.04 godz. 16-18 rezerwacja KS Warka
10.04 Niedziela strzelecka - dyż Witek
11.04. godz. 8-15 Straż Marszałkowska
11.04 godz. 15-17 trening Błażej
12.04. godz. 8-15 Straż Marszałkowska
13.04 godz.8-10 trening Łukasz S
13.04 godz.10-12 trening Sławek P
13.04 godz 15-16 trening Kuba A
13.04 od godz.16 Trening IPSC SWKS
14.04 godz.8-15 Straż Marszałkowska
14.04 godz. 15-17 trening Adam F
15.04 godz.17-19 trening Daniel W
16.04 Sobota SWKS
16.04. godz. 9-12 szkolenie na patent - Maciek
16.04 godz. 12-15 trening Dominik M
17.04 Niedziela strzelecka
18.04 godz. 15-18 trening Przemek F
19.04 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
19.04 godz. 15-19 trening Witek
20.04 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
20.04 godz. 15.00 - 16.00 trening Artur W
20.04 od godz.16 Trening IPSC SWKS
21.04 godz. 15-17 trening Błażej
21-24.04 -I Runda PP Wrocław
22.04. godz. 8-10 trening Witek P
22.04 godz.10-12 trening Sławek P
22.04 godz. 12-16 trening Wojciech i Paulina
22.04 godz. 16-18 trening Darek D
23.04 Sobota SWKS
23.04 godz. 10-12 trening -CP 50m Mirosław K
23.04 godz. 12-15 trening Beata M
23.04 godz. 15-17 rezerwacja KS Warka
24.04 Warecka Liga Strzelecka runda I
25.04. godz. 8-15 Straż Marszałkowska - Odwołane
25.04 godz. 17-19 trening Łukasz S - Odwołane
26.04. godz. 8-15 Straż Marszałkowska - Odwołane
26.04 godz.16-19 szkolenie na patent Maciek
27.04 godz.10-12 trening Sławek P - Odwołane
27.04 godz. 12-14 trening Zbigniew S - - Odwołane
27.04 od godz.17 Trening IPSC SWKS
28.04 godz.11-16 KŻR - odwołane
28.04 godz. 17-20 trening KŻR
29.04 godz.10-12 trening Sławek P - Odwołane
29.04 godz. 16 -19 szkolenie na patent Maciek
30.04 Sobota KŻR


MAJ
01.05 Niedziela strzelecka Piknik Militarny Skansen Mniszew
02.05 godz 8-10 trening Sławek P
02.05 godz. 10-12 trening Mateusz W
02.05 godz. 12-14 trening Zbyszek S
02.05 godz. 15-18 trening Maciek M
03.05 godz. 10-12 trening Łukasz D
03-05 godz 17-19 trening Wiktor I
04.05 godz.10-12 trening Sławek P - Odwołane
04.05 od godz.17 Trening IPSC SWKS
05.05 godz. 15-18 trening KŻR
07.05 Sobota SWKS
07.05. godz. 10-12 trening Mateusz. W
08.05 - Zawody I Runda WLW SWKS Warka
08.05 od godz. 11 niedziela strzelecka
09..05 godz. 14-16 trening Krzysztof i Dagmara - Odwołane
09.05 godz. 8-15 Straż Marszałkowska - Odwołane
09.05 godz.10-13 trening Zbigniew K - odwołane
09.05 od godz. 16 kurs dla sędziów PZSS
10.05 godz. 8-15 Straż Marszałkowska-Odwołane
10.05 od godz. 16 kurs dla sędziów PZSS
11.05 godz.10-12 trening Sławek P - Odwołane
11.05 godz.12-16 trening KŻR - odwołane
11.05 od godz.17 Trening IPSC SWKS
12-15.05 II Runda PP Bydgoszcz
12.05 godz. 15-18 trening KŻR - odwołane
12.05 godz. 17-20 trening KŻR
13.05 godz. 8-10 trening Janusz K i Darek Ż
13.05 godz.10-12 trening Sławek P
13.05 godz. 14-16 trening Krzysztof i Dagmara
13.05 godz. 16-19 szkolenie na patent Witek
14.05 Sobota KŻR
14.05 17-19 Rezerwacja KS Warka
15.05 Niedziela strzelecka UWAGA - Do 13 KŻR od 13 SWKS(godz.13-16 50/25 m. od 16 strzelamy 100m) - dyż Maciek
16.05 godz. 8-10 trening Piotr B
16.05 godz 10-16 trening Zbigniew K
16.05 godz.17-19 trening Pascal
17.05 godz. 8-10 trening Paweł R
17.05 godz.17-19 trening Adam F
18.05 godz. 8-10 trening Zbyszek S
18.05 godz.10-12 trening Sławek P
18.05 godz. 14-16 trening Krzysztof i Dagmara
18.05 od godz.16 Trening IPSC SWKS
19.05 godz. 8-10 trening Mateusz W
19.05 godz. 10-13 trening Maciek M
19.05 godz. 13-15 Przemek F
19.05. godz. 16-19 trening KŻR
20.05 godz.8-10 trening Sławek P
20.05 godz. 10-14 trening Paweł D
20.05 godz. 17-20 trening Pascal i Przemek
21.05 Sobota KŻR
22.05 Warecka Liga Strzelecka runda II
23.05 godz. 17-19 trening Wiktor I
24.05 godz. 8-10 trening Zbyszek S
24.05 godz.11-15 trening KŻR
24.05 godz. 17-19 trening Wiktor I
25.05 godz.10-12 trening Sławek P
25.05 od godz.16 Trening IPSC SWKS
26.05 od godz. 14
27.05 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
28.05 Sobota SWKS
28.05 godz 17-19 rezerwacja KS Warka
28.05 godz. 12-16 szkolenie na Patent - Maciek
29.05 Dzień dziecka SWKS
30.05 godz. 8-15 Straż Marszałkowska - Odwołane
31.05 godz. 8-15 Straż Marszałkowska - Odwołane


CZERWIEC
01.06 godz. 8-15 Straż Marszałkowska
01.06 od godz.16 Trening IPSC SWKS
02..06 godz. 8-15 Szkolenie na Patent - Maciek
04.06 Sobota KŻR
05.06 Egzamin na Patent
07.06 od godz.16 trening KŻR
08.06 od godz.16 Trening IPSC SWKS
09.06 od godz. 13 trening KŻR
11.06 Sobota SWKS
12.06 godz 12-15. Niedziela strzelecka - dyż Maciek
15.05 od godz.16 Trening IPSC SWKS
18.06 Sobota KŻR
18.06 godz.godz 17-19 rezerwacja KS Warka
19.06 Niedziela strzelecka
20.06 godz. 8-15 Straż Marszałkowska - Odwołane
21.06 godz. 8-15 Straż Marszałkowska - Odwołane
22.06 od godz.16 Trening IPSC SWKS
25.06 Sobota SWKS
26.06 I Wielobój Strzelecki SWKS
29.06 od godz.16 Trening IPSC SWKS


LIPIEC
02.07 Sobota KŻR
03.07 Niedziela strzelecka
05.07 od godz.16 trening KŻR
06.07 od godz.16 Trening IPSC SWKS
09.07 Sobota SWKS
10.07 Niedziela strzelecka
13.07 od godz.16 Trening IPSC SWKS
16.07 Sobota KŻR
17.07 Rezerwacja KŻR
20.07 od godz.16 Trening IPSC SWKS
23.07 Sobota SWKS
27.07 od godz.16 Trening IPSC SWKS
30.07 Sobota KŻR
31.07 Niedziela strzelecka


SIERPIEŃ
02.08 od godz.16 trening KŻR
03.08 od godz.16 Trening IPSC SWKS
06.08 Sobota SWKS
07.08 Niedziela strzelecka
10.08 od godz.16 Trening IPSC SWKS
13.08 Sobota KŻR
14.08 Rezerwacja KŻR
17.08 od godz.16 Trening IPSC SWKS
20.08 II Wielobój strzelecki SWKS
24.08 od godz.16 Trening IPSC SWKS
27.07 Sobota KŻR
28.08 Niedziela strzelecka
31.08 od godz.16 Trening IPSC SWKS


WRZESIEŃ
03.09 Sobota SWKS
04.09 Warecka Liga Strzelecka runda III
06.09 od godz.16 trening KŻR
07.09 od godz.16 Trening IPSC SWKS
10.09 Sobota KŻR
11.09 Niedziela strzelecka
14.09 od godz.16 Trening IPSC SWKS
17.09 Sobota SWKS
18.09 Rezerwacja KŻR
21.09 od godz.16 Trening IPSC SWKS
22.09 KPP Kozienice
24.09 Sobota KŻR
25.09 Niedziela strzelecka
28.09 od godz.16 Trening IPSC SWKS


PAŹDZIERNIK
01.10 Sobota SWKS
02.10 Niedziela strzelecka
04.10 od godz.16 trening KŻR
05.10 od godz.16 Trening IPSC SWKS
08.10 Sobota KŻR
09.10 Warecka Liga Strzelecka runda IV
12..10 od godz.16 Trening IPSC SWKS
15.10 Sobota SWKS
16.10 Zawody Mini Snajper SWKS
18.10 KPP Kozienice
19.10 od godz.16 Trening IPSC SWKS
22.10 Sobota KŻR
23.10 Niedziela strzelecka
26.10 od godz.16 Trening IPSC SWKS
29.10 Sobota SWKS
30.10 Niedziela strzelecka


LISTOPAD
01.11 Strzelnica nieczynna
02.11 od godz.16 Trening IPSC SWKS
05.11 Sobota KŻR
06.11 Niedziela strzelecka
09.11 od godz.16 Trening IPSC SWKS
11.11 Zawody Niepodległościowe
12.11 Sobota SWKS
13.11 Niedziela strzelecka
16.11 Rezerwacja KŻR
19.11 Sobota KŻR
20.11 Niedziela strzelecka
23.11 od godz.16 Trening IPSC SWKS
26.11 Sobota SWKS
27.11 Rezerwacja KŻR
30.11 od godz.16 Trening IPSC SWKS


GRUDZIEŃ
03.12 Sobota KŻR
03.12 Zawody Mikołajkowe
04.12 Niedziela strzelecka
07.12 od godz.16 Trening IPSC SWKS
10.12 Sobota SWKS
14.12 od godz.16 Trening IPSC SWKS
17.12 Sobota KŻR
18.12 II Zawody Zimowe
21.12 od godz.16 Trening IPSC SWKS
24.12 Sobota SWKS
25.12 Niedziela strzelecka
28.12 od godz.16 Trening IPSC SWKS
31.12 Sobota KŻR
Avatar użytkownika
maciejmarcin
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 sty 2013, 14:54

Powrót do Kalendarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości