IPSC ActionAir IndoorCup 2012 Piotrkowice Wielkie

Był chłodny wiosenny poranek, szum nieopodal przepływającego strumienia koił zmysły zawodników przybyłych do podkrakowskich Piotrkowic Wielkich na zawody IPSC Action Air z cyklu Indoor Cup 2012. Wśród nich znaleźli się także reprezentanci SWKS Warka.
Były to pierwsze zawody w strzelaniu dynamicznym rozgrywane na terenie Areny ASG, która na co dzień jest poligonem dla airsoftowych maniaków. Tym razem okazały, drewniany młyn, stał się areną zmagań strzelców IPSC ActionAir, którzy musieli poradzić sobie z torami przebiegającymi przez najdrobniejsze jego zakamarki.
Do Piotrkowic Wielkich SWKS Warka pojechało w składzie: Marcin Czosnowski, Piotr Gawroński, Paweł Szymański oraz Piotr Wojsa.

Wyniki indywidualne:

1. Dominik Górski – Capri ActionAir Polska
2. Piotr Gawroński – SWKS Warka
3. Piotr Wojsa – SWKS Warka

7. Paweł Szymański – SWKS Warka
18. Marcin Czosnowski – SWKS Warka

Podium w Kategorii Junior:

1. Piotr Wojsa – SWKS Warka
2. Przemysław Świętek – Militaria.pl I
3. Filip Olesiński – KNJ AAP Mazowsze

Podium w kategorii Lady:

1. Weronika Marker – Militaria.pl II
2. Paulina Żurańska – ASG Denmark
3. Magda Ficek – ASG Denmark

Podium w klasyfikacji drużynowej:

1. Capri ActionAir Polska
2. SWSK Warka
3. Militaria.pl I

Zawody w podkrakowskich Piotrkowicach Wielkich były ostatnimi z drużynowego cyklu IndoorCup, do którego zaliczane były dodatkowo zmagania w Błoniu, Warce i Bytomiu a nagrodą były okazałe puchary ufundowane przez sklep 4SHOOTER. Zmagania w IndoorCup warecka drużyna zakończyła na 4 miejscu. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie www.actionair.pl