Marek Cyngot z SWKS zwycięzcą finału Strzeleckiej Ligi Flinta 2011.

W dn. 20 listopada na strzelnicy Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego Dragon odbyła się IV Runda Ligi Strzeleckiej Flinta 2011. Po 4 startach w sezonie 2011 w sumie największą ilość punktów uzyskał Artur Wojciechowski ze Stowarzyszenia Warecki Klub Strzelecki. Zajmując 1 lokatę zakwalifikował się do finału zawodów. Jako szósty zawodnik do finału też zakwalifikował Marek Cyngot , również z wareckiego klubu SWKS. Był to jego debiut jeśli chodzi o finał. Do finału wchodzi tylko 8 najlepszych zawodników. W samej konkurencji finału KDW 40 zawodnicy oddają tylko 10 strzałów, po jednym do tarczy w określonym czasie. Punktacja liczona jest z dokładnością dziesiętnych pkt, czyli najwyższy możliwy do uzyskania wynik w jednym strzale to 10,9 pkt. Marek Cyngot dostał skrzydeł w finale. Złapał dwie dziewiątki a reszta centralne dziesiątki. Artur Wojciechowski zajął 4 miejsce.
Artur Wojciechowski skomentował wynik Marka tak : „ jestem bardzo szczęśliwy że udało się Markowi zrobić taki wynik. Marek jest bardzo pracowity , dokładny i na pewno w przyszłym roku damy w Polsce znów znać o Warce. To nie tylko jego indywidualny sukces , ale sukces całego naszego klubu”
Zdjęcia z imprezy można oglądać w galerii na naszej stronie.
Stowarzyszenie Warecki Klub Strzelecki istnieje dopiero 1,5 roku a wygrywa kolejno zawody strzeleckie w różnych kategoriach na arenie całej Polski.