Udany start w Rundzie finałowej Pucharu Polski.

W dniu 6 października reprezentacja SWKS w składzie: Artur Wojciechowski , Hubert Szot, Marek Cyngot brała udział w zawodach finału Pucharu Polski organizowanych przez PZSS, w konkurencji KDW 40 L. Tegoroczna edycja finału odbyła się na Wrocławskiej strzelnicy WKS Śląsk.
O godzinie 9:00 rozpoczęły się eliminacje, tylko ośmiu z najlepszymi wynikami i uzyskanymi MQS kwalifikują się do startu w ścisłym finale.Z naszej reprezentacji do ścisłego finału awansował na czwartej pozycji Artur.Przed rozpoczęciem finału udaliśmy się aby obejżeć finały konkurencji śrutowych SKET 75. Finał KDW 40 L rozpoczął się o godzinie 11:00, Artur miał pewien problem z amunicją, a dokładnie z jej małą ilością (na strzelania finałowe łącznie z strzałami próbnymi zostało mu tylko 16 sztuk amunicji). Pojedynek o podium był bardzo intensywny, po każdej oddanej serii strzałów lista kolejności zajmowanych miejsc przez zawodników zmieniała się. Artur plasował się w okolicach 3-4 miejsca, ostatecznie zajął czwartą miejsce. Po udanych zawodach, w dobrych humorach ruszyliśmy w drogę powrotną.
Z wynikami można zapoznać się na stronie PZSS. Natomiast zdjęcia z zawodów są dostępne w naszej galerii, dodatkowo link do zdjęć jednego z zawodników.
Wyjazd i udział w zawodach był sfinansowany ze środków pochodzących z dotacji z UMiG Warka.